Azyl78

Vstupenky na rok 2022 jsou právě v prodeji!

Šapitó jsme pojmenovali Azyl78 s odkazem na dobu, v níž jsme ho otevírali. Bylo báječným i bezpečným místem, které pod svojí plachtou poskytlo útočiště uprostřed zeleně nám i dalším divadlům. Jedním z impulzů pro jeho vznik byla i plánovaná rekonstrukce hal v Pražské tržnici, kde je naše divadlo. I když je zatím odložená, máme druhý domov, díky kterému můžeme přenést fungování i filozofii Jatek78 v podstatě kamkoli.

Stan pro 520 diváků nám ušili na míru cirkusoví mistři v Itálii. Jako malířské plátno jeho vnější stranu použil Lukáš Musil a vtiskl mu svůj rukopis v podobě černých linií a symbolů. Velkoplošnou malbu realizoval během celého léta.

V první sezóně do Azylu78 zavítalo 29 000 diváků. Děkujeme vám všem, kteří jste dorazili, i vám všem, kteří jste se na jeho vzniku a realizaci podíleli. Byla to neskutečná jízda!

Kromě našich domovských souborů, což jsou Cirk La Putyka, DEKKADANCERS a Heaven's Gate, jste měli možnost zhlédnout žánrově pestrý program mnoha dalších divadel, souborů a umělců, které v programu Jatek78 běžně nenajdete.

Sezónu v areálu Výstaviště Praha u Stromovky po téměř osmiměsíční odmlce zahájila 25. května novocirkusová show Kabaret Pot & Lesk v režii Rosti Nováka. Poslední představení, rodinný koncert Pišlické příběhy, se odehrálo 3. října. Hrálo se tedy téměř nepřetržitě čtyři měsíce, od pozdního jara do podzimu.

Na místě byl k dispozici divadelní bar Džungle BKAO, který byl pro diváky tou pravou oázou před i po představeních, ale i samostatným cílem mnoha návštěvníků.

Generální partner

Hlavní partner

Za podpory

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Mediální partneři

Partneři