Nový rok s novými dárkovými poukazy!

Rok 2018 bude na Jatkách78 opět nabitý! Chcete udělat návštěvou našeho programu radost nejen sobě, ale i ostatním milovníkům nevšedních kulturních zážitků? Žádný problém!

Dopřejte sobě i svým blízkým společný zážitek a pořiďte si dárkový poukaz na nákup vstupenek na jakékoli představení na Jatkách78 v roce 2018.

Prodej poukazů

Kavárna Jatek78 Po-So: 10.00-22.00

On-line prodej dárkových poukazů ve spolupráci s Goout.net spustíme v průběhu ledna 2018.

Čerpání poukazu

Dárkový poukaz obsahuje unikátní kód, který funguje jako sleva při nákupu vstupenek. Na stránce jatka78.cz si vyberte představení a klikněte na tlačítko koupit vstupenky. Na stránce předprodeje si vyberte místa v sále, do kolonky sleva pod obrázkem hlediště napište kód, a je to.

Slevu je nutné vyčerpat v rámci jednoho nákupu, ale lze ji využít na vstupenky na různá představení.

Poukaz lze čerpat od 1. 1. do 31. 12. 2018.

Programové highlighty 2018

V roce 2018 na Vás na Jatkách78 budou čekat stálice jako Cirk La Putyka nebo Dekkadancers, ale také spousta českých i zahraničních novinek! Nenechte si ujít soubor Familie Flöz, "pianistu" Thomase Moncktona, Dejvické divadlo, Divadlo Vosto5 nebo jateční nováčky Groupe Bekkrell, Cie Circoncentrique a další.

A.I. Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Bílý tesák Biograf Bratří speciál Cirkusárium Cizokrajní ložníci Goršek Hmyzí hotel bzzzzzz Honey Hra o trůn iOtesánek Isole Kaleidoscope Knot La Putyka Novoroční koncert Police Symphony Orchestra Poslední večeře Přecházení Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Roots Setkání před Betlémem Svěcení žehem Sweat and Ink Up End Down Vánoce za časů našich prababiček aneb Jak se v Čechách strašívalo Vánoční svatba sněhuláka Karla Vyšla hvězda nad Betlémem White Rabbit Red Rabbit #15 White Rabbit Red Rabbit #16