Nadělte si nás pod stromeček!

Vánoční poukazy na Jatka78 nyní v prodeji on-line i (pro babičky) do obálky.

Dopřejte sobě i svým blízkým společný zážitek a pořiďte si dárkový poukaz na nákup vstupenek na jakékoli představení na Jatkách78 v roce 2018. Dárkové poukazy v hodnotě 1 000 Kč nabízíme kromě kamenného prodeje také on-line!

Online nákup

Tlačítka níže vás přivedou na stránku předprodeje, kde provedete nákup. E-mailem dostanete elektronický poukaz s unikátním kódem a odkazem na darovací list v PDF, na který po vytištění doplníte unikátní kód a jméno obdarované(ho). Darovací list si můžete stáhnout i zde: 1 000 Kč

Koupit poukaz 1 000 Kč

Kamenný prodej

Pokladna Jatek78 Po - So: 10.00 - 22.00, Ne: 9.00 - 22.00
Kavárna Dobrá Trafika (Korunní 1174/42, Praha)

Čerpání poukazu

Dárkový poukaz obsahuje unikátní kód, který funguje jako sleva při nákupu vstupenek. Na stránce jatka78.cz si vyberte představení a klikněte na tlačítko koupit vstupenky. Na stránce předprodeje si vyberte místa v sále, do kolonky sleva pod obrázkem hlediště napište kód, a je to.

Slevu je nutné vyčerpat v rámci jednoho nákupu, ale lze ji využít na vstupenky na různá představení.

Poukaz lze čerpat od 1. 1. do 31. 12. 2018.

Programové highlighty 2018

V roce 2018 na Vás na Jatkách78 budou čekat oblíbené stálice jako Cirk La Putyka nebo Dekkadancers, ale také spousta českých i zahraničních novinek! Nenechte si ujít soubor Familie Flöz, "pianistu" Thomase Moncktona, Dejvické divadlo, Divadlo Vosto5 nebo jateční nováčky Grouppe Bekkrell, Cie Circoncentrique a další.

100% Circus Airground Backbone Bekkrell efekt BEST OF 420PEOPLE Biograf Black Black Woods Bratří speciál CHYBA Funus Honey Infinita Kolaps La Putyka Malá mořská víla Malíři Malostranská zimní pohádka MIRAGE NICK O Červené Karkulce a O Palečkovi Ozvěny Anifilmu Play Proton !!! Respire Roots Silvestrovské Roots Slapstick Sonata Superkluk The Artist Up End Down Vánoční svatba sněhuláka Karla