DEKKADANCERS CZ

Bez hranic (charitativní představení)

Charitativní představení pro Lékaře bez hranic

so 28. 4. 19:30 550 Kč

Soubor DEKKADANCERS za podpory divadla Jatka78 opět uvádí komponovaný charitativní večer na podporu organizace Lékaři bez hranic, která dodává humanitární pomoc do oblastí postižených válkou, nemocemi či živelnými pohromami. Ačkoli se jedná o vážné téma, přístup DEKKADANCERS bude jako obvykle plný nadhledu a humoru. Rebelové ze "zlaté kapličky" zvolili opět tematický program, kde se nešetří ironií a sarkasmem. Pozvánku podpořit tento projekt přijali komik a herec Jiří Lábus a za Lékaře bez hranic tentokrát dětská zdravotní sestra Jitka Kosíková.                      

"Společně s humorem pro dobro věci!"  

 

Jitka Kosíková

Jitka Kosíková je dětská zdravotní sestra. S Lékaři bez hranic spolupracuje od roku 2011, kdy absolvovala první misi v Afghánistánu. Od té doby vyjela na mise do Jižního Súdánu, Bangladéše, Jordánska a pracovala také na záchranné lodi Bourbon Argos ve Středozemním moři. Na své zatím poslední misi byla v Iráku. Od roku 2017 pracuje v domácím hospici Cesta domů.    

Lékaři bez hranic  

Lékaři bez hranic (Médecins Sans Frontières) jsou mezinárodní humanitární organizace, která poskytuje odbornou zdravotnickou pomoc lidem v ohrožení a v případě krizí. Organizace byla založena v roce 1971 skupinou francouzských lékařů a novinářů, kteří měli přímou zkušenost s hladomorem v Biafře. Zdravotní péči v téměř 70 zemích světa poskytují s pomocí téměř 3 000 mezinárodních a 34 000 místních spolupracovníků.  

www.lekari-bez-hranic.cz

 

Délka představení
100 min. + 20 min. pauza
Jazyk
česky

Tvůrci & obsazení

  • 1. Křehký vrch
  • Choreografie Ondřej Vinklát, Štěpán Pechar
  • 2. Tematický skeč Jiřího Lábuse
  • 3. Deka pod dekou
  • Choreografie Tom Rychetský, Viktor Konvalinka
  • Obsazení večera Ondřej Vinklát, Štěpán Pechar, Marek Svobodník, Matěj Šust, Tomáš Kopecký, Kristýna Němečková, Lenka Hrabovská, Tereza Kučerová, Jakub Rašek, Adam Sojka
  • Speciální hosté večera Jiří Lábus, Jitka Kosíková (Lékaři bez hranic)
100% Circus Airground Backbone Bekkrell efekt Bez hranic (charitativní představení) Biograf Black Black Woods Bratří speciál CHYBA Dekonstrukce Funus Infinita Jak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky Kolaps La Putyka MOMO O Zlatovlásce Pan Bílý, Zrzka a ti druzí Poslední večeře Proton !!! Respire Spal jsem s Marilyn Tři mušketýři Trygve vs a Baby Up End Down