Cirk La Putyka and Friends CZ

Mikulášská Late Night Show

Dětem vstup zakázán!

Každý rok touto dobou chodí po Praze spousta Mikulášů, čertů a andělů. Mají ale v hledáčku jen děti. A není to trochu škoda? Cirk La Putyka se letos rozhodl, že své nebe a peklo otevře poprvé také dospělým!

Mikulášská late night show si vezme na paškál všechny od 18 let výše. Dětem tentokrát vstup zakázán! 

Kdo byl hodný, toho potěší naši vlídní andělé, a dostane skleničku něčeho ostřejšího. Kdo byl zlý, tomu to naši pekelníci řádně spočítají! Možná přijde i Lucifer a donese koblihy.

Nepromeškejte šanci si pořídit jednosměrnou jízdenkou do stanice PEKLO! A protože víme, že žít v hříchu není snadné, bude vám k dispozici zpovědnice. Usaďte se pohodlně na gauč a dostanete od Mikuláše rozhřešení. 

Délka představení
40 min.
Vhodné od
18 let
Jazyk
česky
Premiéra
6. 12. 2019

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

  • Koncept a režieRostislav Novák ml.
  • HrajíCirk La Putyka a hosté
A Simple Space Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Bílý tesák Biograf Bratří speciál Cirkusárium Goršek Hmyzí hotel bzzzzzz Honey Hra o trůn I.A.M.A.I. iOtesánek Isole Knot La Putyka Mimikry – Mše za duše vol.3 Něžný testosteron Poslední večeře Přecházení Prezidementi Příběhy malé Lupitiny González Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Roots Setkání před Betlémem Sweat and Ink Up End Down Úsvit pestíků Vánoce za časů našich prababiček aneb Jak se v Čechách strašívalo Vánoční svatba sněhuláka Karla Vyšla hvězda nad Betlémem White Rabbit Red Rabbit #15 White Rabbit Red Rabbit #16