Cirk La Putyka and Friends CZ

Mikulášská Late Night Show

Dětem vstup zakázán!

Každý rok touto dobou chodí po Praze spousta Mikulášů, čertů a andělů. Mají ale v hledáčku jen děti. A není to trochu škoda? Cirk La Putyka se letos rozhodl, že své nebe a peklo otevře poprvé také dospělým!

Mikulášská late night show si vezme na paškál všechny od 18 let výše. Dětem tentokrát vstup zakázán! 

Kdo byl hodný, toho potěší naši vlídní andělé, a dostane skleničku něčeho ostřejšího. Kdo byl zlý, tomu to naši pekelníci řádně spočítají! Možná přijde i Lucifer a donese koblihy.

Nepromeškejte šanci si pořídit jednosměrnou jízdenkou do stanice PEKLO! A protože víme, že žít v hříchu není snadné, bude vám k dispozici zpovědnice. Usaďte se pohodlně na gauč a dostanete od Mikuláše rozhřešení. 

Délka představení
40 min.
Vhodné od
18 let
Jazyk
česky
Premiéra
6. 12. 2019

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

  • Koncept a režieRostislav Novák ml.
  • HrajíCirk La Putyka a hosté
A na noze pevnina Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Biograf Bratří speciál Bull + Hard sell Cabaret Bears Costume Don't Quijote Družina Elegance molekuly Goršek Honey Interaktivní koncert pro děti Isole Knot La Putyka Malíři Malostranská zimní pohádka Memories of Fools O Palečkovi Only Bones Poslední večeře Poutníci po hvězdách Přecházení Prezidementi Probuzení Proton !!! Ptáček a lev Putinovi agenti Semaphore Svědomitě nepřipravení Ucpanej systém We Agree to Disagree White Rabbit Red Rabbit #11 White Rabbit Red Rabbit #12 Z tajného deníku Smolíčka Pé Zuna