Jatka78 & Cirk La Putyka CZ

Ukončete nástup, cirkus je tady!

Slyšeli jsme správně, že máte rádi cirkus?

Upozornění: Prodej vstupenek byl z důvodu nepříznivé epidemiologické situace pozastaven. Držitele již zakoupených vstupenek budeme včas informovat o tom, zda se akce uskuteční.

Tak tohle bude něco pro vás, milá cirkusová mláďata. Protože, kdo má cirkus rád, ten patří k nám na Jatka78, kde všichni srdcem cirkusáci si dávají sraz! A tento únorový bude rovnou na celé odpoledne. Přidáme ho do kalendáře spolu s Cirk La Putyka k pravidelným tradičním akcím Mikulášská jatka a Ukončete nástup, dveře se otevírají.

Na co se můžete těšit?


Cirkusárium

Na vědomost se dává, že do vašeho města přijíždí nejmenší zvířecí cirkusové varieté na světě. Loutkové představení vytvořené na počest kočovných loutkářů, jenž se se svými pimprlaty do dalekých dálek vydávali. Po představení vás čeká dílna, kde si vyrobíte cirkus do kapsy.

Bratři Wolfové

Pozor, až tohle duo uvidíte, budete chtít utéct k cirkusu! Tak vás ohromí umění opravdových cirkusáků. A taky pořádných komiků, kteří jsou pro každou legraci. Svým číslem na stole vyrazí dech i vašim rodičům.

Klaun Jiří Kohout

Odkud jde ten smích, co se nese od Pražské tržnice až na Letenské náměstí? A čí je ten velký nos a srandovní boty? To je Jirka Kohout z Cirk La Putyky, náš laskavý klaun, co si pro vás šetří takovou klauniádu, že vám bude divadlo malé. Co by to bylo za cirkus bez klauna!

Loutkové varieté

Rostislav a Anna a jejich pimprlata aneb Malé divadélko Praha. Baletka, klauni, ježibaba a pštros. Čtyři krátké výstupy historických marionet na reprodukovanou hudbu, bez mluveného slova. Zn. pro malé i velké.

Cirkusové dílny

Prkna, co znamenají cirkus! Cirk La Putyka Studio si pro vás ve Velkém sále připravilo akrobatický workshop. Čeká na vás trampolína, závěsné šály a další kejle, abyste se mohli parádně vyblbnout a taky se protáhnout a něco nového se naučit.

Délka představení
240 min.
Vhodné od
3 let
Jazyk
česky

Představení a vstupenky

Tvůrci & obsazení

  • Hrají TOY MACHINE, Bratři Wolfové, Malé divadélko Praha, Studio Cirk La Putyka, Jiří Kohout