Dárkový poukaz na Jatka78 padne jako ulitý!

V listopadu jsme spustili předprodej na představení na příští rok a s ním i prodej dárkových poukazů.

 KOUPIT POUKAZ

Svetr nemusí sedět. Zato dárkový poukaz na Jatka78 padne jako ulitý!

Měkké dárky jsou nuda, obálka je lepší volba. Obzvlášť ta, která bude obsahovat dárkový poukaz na Jatka78!

Obdarovaný si může sám vybrat představení, které mu padne jako ulité. A to se vám se svetrem z konfekce dost možná nestane. Krátké rukávy nebo velikost, do které se doroste, na Jatkách78 nehrozí! A že je z čeho vybírat - nový cirkus, činohra, hudba, tanec i dětská představení v podání domácích i zahraničních interpretů zvučných jmen. To vše a mnohem více najdete na Jatkách78!

Prodej poukazů

Dárkové poukazy nabízíme v hodnotě 500 a 1 000 Kč. K zakoupení budou od úterý 6. listopadu jak on-line v síti GoOut.net, tak na pokladně Jatek78.

Otevírací doba pokladny Jatek78: 90 minut před začátkem představení

Jak dárkový poukaz čerpat?

Dárkový poukaz lze uplatnit při on-line nákupu přes portál www.GoOut.net po zadání čísla poukazu. Poté, co vyberete konkrétní místa k sezení, pole s označením „Číslo dárkového poukazu“ se objeví ve spodní části stránky pod plánkem hlediště. 

Při nákupu vstupenek bude hodnota poukazu odečtena z výsledné částky. V případě nevyčerpání celé hodnoty poukazu je možné zbývající částku využít pro další on-line nákup vstupenek na Jatka78 v síti www.GoOut.net.

Poukaz je možné uplatnit od 1. 1. 2019. Je nutné ho uplatnit do data, které je na něm uvedeno. 

Těšíme se na viděnou na Jatkách78!

KOUPIT POUKAZ

A do třetice všeho… ADHD Amerikánka Bez hranic Biograf Black Black Woods Bratří speciál Bull Cabaret Bears Costume Correspondence Hard sell Isole Jabloňová pohádka Kolaps Malíři Nesnesitelná tekutost bytí NICK No Animal Circus Evening O humoru + Absolutely Plovárna Pohádka ze staré knihy Poslední večeře Probuzení Proton !!! Souboj Titánků Sweat and Ink Teatromat Tři siláci na silnici Untitled Wabi-Sabi White Rabbit Red Rabbit #3 White Rabbit Red Rabbit #4 White Rabbit Red Rabbit #5 White Rabbit Red Rabbit #6