Nový rok s novými dárkovými poukazy!

Rok 2018 bude na Jatkách78 opět nabitý! Chcete udělat návštěvou našeho programu radost nejen sobě, ale i ostatním milovníkům nevšedních kulturních zážitků? Žádný problém!

Dopřejte sobě i svým blízkým společný zážitek a pořiďte si dárkový poukaz na nákup vstupenek na jakékoli představení na Jatkách78 v roce 2018.

Prodej poukazů

Kavárna Jatek78 Po-So: 10.00-22.00

On-line prodej dárkových poukazů ve spolupráci s Goout.net spustíme v průběhu ledna 2018.

Čerpání poukazu

Dárkový poukaz obsahuje unikátní kód, který funguje jako sleva při nákupu vstupenek. Na stránce jatka78.cz si vyberte představení a klikněte na tlačítko koupit vstupenky. Na stránce předprodeje si vyberte místa v sále, do kolonky sleva pod obrázkem hlediště napište kód, a je to.

Slevu je nutné vyčerpat v rámci jednoho nákupu, ale lze ji využít na vstupenky na různá představení.

Poukaz lze čerpat od 1. 1. do 31. 12. 2018.

Programové highlighty 2018

V roce 2018 na Vás na Jatkách78 budou čekat stálice jako Cirk La Putyka nebo Dekkadancers, ale také spousta českých i zahraničních novinek! Nenechte si ujít soubor Familie Flöz, "pianistu" Thomase Moncktona, Dejvické divadlo, Divadlo Vosto5 nebo jateční nováčky Groupe Bekkrell, Cie Circoncentrique a další.

ADHD Amerikánka Barber shop Batosnění Beznot bez bot Biograf Black Black Woods Bratří speciál Bull Cabaret Bears Costume Correspondence Honey Isole Jabloňová pohádka Jak (ne)dělat rádio Kolaps La Putyka Malíři Mezi námi Moment! Nesnesitelná tekutost bytí NICK No Animal Circus Evening O Červené Karkulce Pohádka ze staré knihy Poslední večeře Poutníci po hvězdách Probuzení Proton !!! Setkání před Betlémem Sweat and Ink Teatro Delusio Teatromat Tři siláci na silnici Untitled Up End Down Symphony White Rabbit Red Rabbit #1 White Rabbit Red Rabbit #2 White Rabbit Red Rabbit #3 White Rabbit Red Rabbit #4 White Rabbit Red Rabbit #5 White Rabbit Red Rabbit #6