Televize NAŽIVO

Televize NAŽIVO od 20. ledna 2021 nevysílá v multiplexu 23 a O2 TV, ale připravuje pořady pro další kanály i televize a vlastní platformu www.filmnazivo.cz.

Děkujeme všem divákům, partnerům, souborům, umělcům, podporovatelům i členům týmu Televize NAŽIVO za tyto dva neskutečné měsíce. Věříme, že se podařilo v nejvyšší možné míře živou kulturu v rámci unikátního formátu Naživo zprostředkovat miliónům domácností v České republice. Zároveň naše televize umožnila mnoha souborům hrát naživo a stát po dlouhé době na jevišti před diváky - i když televizními. Zároveň dala práci stovkám lidí z kulturních i technických oborů, kteří by jinak neměli ve své oblasti kvůli absenci živého hraní uplatnění.

Zakladatelé Televize NAŽIVO: Viktor Tauš – HEAVEN´S GATE, Rosťa Novák – Cirk La Putyka a Štěpán Kubišta – Jatka78

 

Veškeré pořady můžete zhlédnout za poplatek na www.filmnazivo.cz, polovina příspěvku putuje jednotlivým souborům a polovina na vznik nových pořadů.

Navštivte kulturu online

Naše další aktivity a novinky sledujte na: FB, IG. Pokud máte zájem o více informací, pište, prosím, na info@filmnazivo.cz
. Děkujeme.

 

Televize NAŽIVO od 20. listopadu 2020 odvysílala 59 premiér, z toho 21 přímých přenosů Naživo, na které bylo třeba 484 hodin zkoušení a příprav. V pořadech Naživo účinkovalo celkově 518 vystupujících, její chod zajišťovalo přes 200 spolupracovníků. Diváci viděli unikátně nasnímaná představení souborů Cirk La Putyka, Jatek78, Amerikánky, Vosto5, Divadla Na zábradlí, Divadla Minor, Spolku Kašpar, Divadla Letí, Městských divadel pražských, Divadla pod Palmovkou, Divadla Bolka Polívky a celé řady dalších, ale i unikátní koncerty Lenky Dusilové či Báry Polákové. 

Děkujeme za podporu Ministerstvu kultury ČR a za důvěru Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. Nadapci PPF, O2 a Magistrátu hl. m. Prahy děkujeme za podporu konkrétních formátů a pořad. Dále děkujeme všem fanouškům a divákům za skvělé ohlasy, partnerům, souborům, umělcům a všem pracujícím, kteří televizi připravovali. Televize NAŽIVO vysílala pod záštitou ministra kultury Lubomíra Zaorálka.

Dva měsíce Televize NAŽIVO v číslech:

 Vysílala v Multiplexu 23 a O2 TV

 59 premiér, z toho 21 přímých přenosů Naživo

 484 hodin zkoušení a příprav Naživo 

 7 000 uživatelů se registrovalo na našem webu www.filmnazivo.cz

 518 účinkujících hrálo v pořadech Naživo

 204 spolupracovníků stojí za Televizí Naživo

 75 636 lidí vidělo kabaret Pot a Lesk zahajující vysílání Naživo na sociálních sítích

 

A.I. Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Bílý tesák Biograf Bratří speciál Goršek Honey iOtesánek Isole Kaleidoscope Knot Kouty dlouhovlasých starců La Putyka Muž z Malty Novoroční koncert Police Symphony Orchestra Poslední večeře Přecházení Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Svěcení žehem Sweat and Ink Up End Down White Rabbit Red Rabbit #15 White Rabbit Red Rabbit #16