DEKKADANCERS CZ

Poslední večeře pro Lékaře bez hranic

Poslední večeře jako charitativní představení pro Lékaře bez hranic.

čt 2. 3. 19:30 250 — 2000 Kč

Soubor DEKKADANCERS za podpory divadla Jatka78 již počtvrté uvádí charitativní večer na podporu organizace Lékaři bez hranic, která poskytuje zdravotnickou a humanitární pomoc v konfliktních oblastech, po přírodních katastrofách a při epidemiích. Ačkoli se jedná o vážné téma, přístup DEKKADANCERS bude jako obvykle plný nadhledu a humoru.

A jaký kus si oblíbený taneční soubor tentokrát "střihne"? Těšit se můžete na Poslední večeři, příběh velké zrady propletený drobnými historkami o gangsterech a doprovázený jak jinak než tancem! Když se u jednoho stolu sejdou dva mafiánští bossové, nebudou splácet účty jen za večeři. Setkáte se nejen s gangstery, ale i vražednými kuchaři, tajnými agenty a podlehnete smrtící kráse ruských baletek.

Přijďte se do Jatek78 nabít nezkrotným tancem, živou hudbou, živým zpěvem i živým řevem. Přijďte se zasmát i dojmout, ale především přispět na organizaci, která každoročně zachraňuje tisíce lidských životů!

"Společně s humorem pro dobro věci!"
  

Kdo jsou Lékaři bez hranic? 

Téměř 50 let poskytují zdravotnickou a humanitární pomoc těm nejzranitelnějším: lidem zasaženým válkou, přírodními katastrofami nebo epidemiemi. Každoročně léčí, očkují či operují miliony lidí po celém světě. Zároveň přináší jejich životní příběhy a upozorňují na krize, jejichž důsledky zmírňují. Působí ve více než 70 zemích světa.  

Páteří organizace jsou místní lidé, kteří tvoří zhruba 90 % spolupracovníků na misi. Díky nim je pomoc udržitelná i po našem odchodu. Financují ji především soukromí dárci, nikoliv státy a mezinárodní instituce, a to Lékařům bez hranic umožňuje plnit pilíře nezávislosti, nestrannosti a neutrality.

www.lekari-bez-hranic.cz

Délka představení
70 min.
Jazyk
Bez jazykové bariéry
Premiéra
16. 9. 2017

Tvůrci & obsazení

  • Námět Štěpán Benyovszký a DEKKADANCERS
  • Scénář a režie Štěpán Benyovszký
  • Choreografie Štěpán Pechar, Ondřej Vinklát, Marek Svobodník 
  • Hudba DEKKADANCERS ve spolupráci s Janem Šiklem
  • Scéná a kostýmy Pavel Knolle
  • Tančí Alina Nanu/Markéta Pospíšilová, Lucie Drábková, Tereza Kučerová, Kristína Kornová/Eliška Jirsová, Natalia Metodijeva /Lenka Šustová Hrabovská, Marek Svobodník/ Viktor Konvalinka, Ondřej Vinklát, Štěpán Pechar, Mathias Deneux/Florian Garcia, Adam Sojka/Patrik Čermák, Alex Sadirov, Tomáš Kopecký, Šimon Klus