Praktické info

Za kulturou bezpečně / Jatka78

Jako covidový certifikát se od pondělí 22. 11. 2021 už nebudou uznávat žádné testy. Divák se musí prokázat ukončeným očkováním proti covidu nebo potvrzením o prodělání nemoci v posledních šesti měsících.

Výjimka v prokazování:

  • děti do 12 let věku (nemusí mít žádné potvrzení)
  • děti 12-18 a lidé, kteří nemají dokončené očkování, a ti, kteří se podle potvrzení lékaře nemohou očkovat ze zdravotních důvodů se budou moci nadále prokazovat covidovým certifikátem v podobě PCR testu

Všichni návštěvníci musí mít respirátor. Děkujeme za pochopení.

Vracení vstupného v případě, že nesplňujete aktuální opatření pro vstup do divadla:

  • Vstupné je možné vrátit na pořadatelský voucher. Tento kredit je využitelný k nákupu jiných vstupenek z našeho programu, a to s neomezenou platností.
  • Je možné vrátit pouze celou objednávku, pokud např. nevyužijete jednu vstupenku ze čtyř, nelze vrátit částku za jednu vstupenku.
  • Pro vracení vstupného se nám ozvěte na e-mail vstupenky@jatka78.cz nejpozději 2 pracovní dny před konáním akce, abychom vše stihli vyřešit.

Zrušená/odložená představení 
(10/2020—4/2021)

Všechna představení, která se neodehrála z důvodu pandemie COVID-19, byla přesunuta či zrušena. Konkrétní informace jsme rozesílali držitelům vstupenek skrze GoOut. V případě nákupu na pokladně či dotazů k vašim vstupenkám se ozvěte na vstupenky@jatka78.cz.

Elektronický nákup vstupenek

Vstupenky je možné zakoupit na našem webu, ze kterého budete přesměrováni na prodejní systém GoOut. Vstupenky je možné uhradit on-line kartou nebo bankovním převodem. U platby převodem požadujeme provedení platby alespoň 4 pracovní dny před představením. Vstupenky není nutné tisknout, při vstupu stačí ukázat QR kód v mobilu.

Nákup vstupenek na pokladně

Vstupenky můžete nakoupit na pokladně Jatek78 v Pražské tržnici na Praze 7. Pokladna otevírá 90 minut před představením. Platit můžete hotově nebo kartou.

Rezervace vstupenek

Vstupenky není možné rezervovat telefonicky ani e-mailem. Rezervaci je možné provést pouze přes GoOut a platbu provést do 48 hodin od uskutečnění rezervace. 

Problém s elektronickým předprodejem

Nepřišly vám vstupenky e-mailem (a nespadly vám ani do spamu)? Kontaktujte přímo GoOut: Po–Pá 10–18h (222 70 30 70, info@goout.cz).

Děti v divadle

Děti musí mít vlastní vstupenku. Prosíme, respektujte věková doporučení jednotlivých souborů. Pokud představení není určeno přímo dětem (a máme jich pro ně spoustu!), nedoporučujeme abyste s sebou brali děti mladší 6 let. Divadelní prostředí pro ně není vhodné z bezpečnostních důvodů.

Výměna nebo vrácení vstupenek

Zakoupené vstupenky nevracíme ani neměníme za jiný termín.

Vyprodaná představení

Není v tom žádná magie. Když máme u představení uvedeno, že je vyprodáno, opravdu již nemáme volné kapacity, které bychom vám mohli nabídnout.

Začátek předprodeje

Chcete si pohlídat, aby vám neuteklo některé z našich představení? Sledujte nás na sociálních sítích a na webu a odebírejte newsletter Jatek78. Představení dáváme do prodeje obvykle 1. den v měsíci ve 20 hodin, 3 měsíce předem.

Slevy na vstupném

Poskytujeme slevy pro děti, studenty a držitele karet ZTP. Pro přiznání slevy studentům starším 18 let je nutné předložení platného průkazu studenta u vstupu do sálu. Průkaz je požadován také u osob ZTP. Poskytujeme individuální slevy (například dětským domovům). Zajišťujeme také skupinové rezervace. Kontaktujte nás na vstupenky@jatka78.cz.

ZTP

Divadlo i toalety jsou bezbariérové. V případě individuálních potřeb na místo pro hendikepované v sále či zlevněného místa pro průvodce ZTP nás předem kontaktujte na vstupenky@jatka78.cz.

Dárkové poukazy

Chcete někoho obdarovat kulturou? Máme pro vás připravené dárkové poukazy v hodnotě 500, 1 000 a 2 000 korun. K zakoupení jsou on-line nebo na pokladně Jatek78. Platnost poukazu je do 31. 12. 2022.

Koupit poukaz

Merch

Máme! Nový a krásný! Unisex a dětská trička s jatečním motivem od Hynka Dřízhala, ponožky V PÁRU, brože a přívěsky ve tvaru rypáků od Tyformy.

Chci merch!

Eventy & firemní akce

Chcete u nás uspořádat akci na klíč? Kontaktujte Jiřího Hajdylu na jiri@jatka78.cz. V případě zájmu o focení v našich prostorách nebo jinou formu mediální spolupráce kontaktujte Magdalénu Novotnou na magdalena@jatka78.cz.

Parkování

Parkovat je možné po celý den v areálu Pražské tržnice. Doporučujeme využít první vjezd z Jateční ulice (ze směru od Argentinské ulice). První hodina parkování je zdarma, každá další započatá hodina vyjde na 40 Kč. Výjezd z parkoviště je možný 24 hodin denně.

Pokud jste dočetli až sem, věříme, že jste odpověď na svoji otázku našli. Pokud přece jen dále tápete, kontaktujte nás na info@jatka78.cz nebo zavolejte na +420 775 402 027.