Praktické info

Za kulturou bezpečně / Azyl78

Po celou dobu budeme dodržovat aktuální protiepidemická opatření. Při vstupu do stanu je potřeba se prokázat dokladem o takzvaném T-N-O. Jedná se o jedno z následujících potvrzení, které je potřeba předložit uvaděčům písemně či elektronicky:

  • negativní antigenní test ne starší než 72 hodin nebo PCR test ne starší než 7 dní proveden v odborném zařízení (k prokázání bezinfekčnosti nebudeme nově od pondělí 26. 7. 2021 dle nařízení Ministerstva zdravotnictví akceptovat žádné druhy samotestů nebo čestného prohlášení);
  • prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech (laboratorně prokázané)
  • od 9. 7. 2021 platí pro potvrzení bezinfekčnosti 14 dní po druhé dávce (doteď 22 dní po první).

Pro pohodlí všech zájemců je zajištěno testování antigenními testy v mobilním testovacím místě přímo v areálu. Otevírací doba centra je 17.30–19.00. Na test je nutné se předem registrovat zde. Váš test bude vyhodnocen do 15 minut a potvrzení obdržíte formou SMS a e-mailem. V případě, že se na Vás nevztahuje plošné testování zdarma, využijte možnost uhradit antigenní test za zvýhodněnou cenu 120 Kč prostřednictvím platební brány nebo QR platbou na místě. Naším partnerem v oblasti testování je společnost Anygence, která provozuje odběrová místa Safeside.

Pro případ testování v předstihu využijte pobočky Anygence/#safeside:

ANYGENCE/#safeside – odběrové místo Holešovická tržnice, Praha
Registrace a rezervace termínu ZDE
Holešovická tržnice Hala č. 13, Praha 7, 170 00 
Provozní doba: Po-Pá: 08:00 - 17:00, So - 09:00 - 13:00  

ANYGENCE/#safeside – odběrové místo Revoluční 30, Praha 
Registrace a rezervace termínu ZDE
Revoluční 30 (vchod z ulice Lannova) Praha 1, 110 00 
Provozní doba: Po-Pá: 08:00 - 17:00, So - 09:00 - 13:00

Všichni návštěvníci musí mít respirátor. Uvnitř stanu nebude povolena konzumace jídla a pití. Děkujeme za pochopení.

Praktické informace / Azyl78

Pokud bychom museli představení zrušit, budeme hledat náhradní termíny. Pokud je nenajdeme, ozve se vám prodejce vstupenek GoOut a nabídne vám voucher na kulturu, případně vám vrátí vstupné.

Zakoupíte-li si vstupenky pro studenty, ZTP či seniory je nutné předložit příslušný platný doklad. Výše slevy se na jednotlivých představení liší dle podmínek daného souboru. O případných omezeních z důvodu epidemiologických opatření vás budeme včas informovat.

Až k nám půjdete, myslete na to, že budete venku, i když pod střechou. Oblečení proto doporučujeme zvolit do každého počasí. Vstupenky nejsou na konkrétní místa, dorazte proto s předstihem, pokud si chcete najít své oblíbené místo. Po začátku představení není již možné do šapitó vstoupit. Najdete nás v zadní, parkové části Výstaviště Praha vedle Stromovky. 

Chcete nejčerstvější informace? Odebírejte náš newsletter a sledujte nás na Facebooku nebo na Instagramu.

Zrušená/odložená představení 
(10/2020—4/2021)

Všechna představení, která se neodehrála z důvodu pandemie COVID-19, byla přesunuta či zrušena. Konkrétní informace jsme rozesílali držitelům vstupenek skrze GoOut. V případě nákupu na pokladně či dotazů k vašim vstupenkám se ozvěte na vstupenky@jatka78.cz.

Elektronický nákup vstupenek

Vstupenky je možné zakoupit na našem webu, ze kterého budete přesměrováni na prodejní systém GoOut. Vstupenky je možné uhradit on-line kartou nebo bankovním převodem. U platby převodem požadujeme provedení platby alespoň 4 pracovní dny před představením. Vstupenky není nutné tisknout, při vstupu stačí ukázat QR kód v mobilu.

Nákup vstupenek na pokladně

Vstupenky můžete nakoupit na pokladně Jatek78 v Pražské tržnici na Praze 7. Pokladna otevírá 90 minut před představením. Platit můžete hotově nebo kartou. Vstupenky je možné po předchozí rezervaci přes GoOut zakoupit také ve Fresh Labels (Panská 9, Praha 1).

Rezervace vstupenek

Vstupenky není možné rezervovat telefonicky ani e-mailem. Rezervaci je možné provést pouze přes GoOut a platbu provést do 48 hodin od uskutečnění rezervace. 

Problém s elektronickým předprodejem

Nepřišly vám vstupenky e-mailem (a nespadly vám ani do spamu)? Kontaktujte přímo GoOut: Po–Pá 10–18h (222 70 30 70, info@goout.cz).

Výměna nebo vrácení vstupenek

Zakoupené vstupenky nevracíme ani neměníme za jiný termín. Vstupenky můžete nabídnout k prodeji na Facebooku Jatek78. 

Vyprodaná představení

Není v tom žádná magie. Když máme u představení uvedeno, že je vyprodáno, opravdu již nemáme volné kapacity, které bychom vám mohli nabídnout.

Začátek předprodeje

Chcete si pohlídat, aby vám neuteklo některé z našich představení? Sledujte nás na sociálních sítích a na webu a odebírejte newsletter Jatek78. Představení dáváme do prodeje obvykle 1. den v měsíci ve 20 hodin, 3 měsíce předem.

Slevy na vstupném

Poskytujeme slevy pro děti, studenty a držitele karet ZTP. Pro přiznání slevy studentům starším 18 let je nutné předložení platného průkazu studenta u vstupu do sálu. Průkaz je požadován také u osob ZTP. Poskytujeme individuální slevy (například dětským domovům). Zajišťujeme také skupinové rezervace. Kontaktujte nás na vstupenky@jatka78.cz.

ZTP

Divadlo i toalety jsou bezbariérové. V případě individuálních potřeb na místo pro hendikepované v sále či zlevněného místa pro průvodce ZTP nás předem kontaktujte na vstupenky@jatka78.cz.

Dárkové poukazy

Chcete někoho obdarovat kulturou? Máme pro vás připravené dárkové poukazy v hodnotě 500 a 1000 korun. K zakoupení jsou on-line nebo na pokladně Jatek78. Platnost poukazu je do 31. 12. 2021.

Koupit poukaz

Merch

Máme! Nový a krásný! Unisex a dětská trička s jatečním motivem od Hynka Dřízhala, ponožky V PÁRU, brože a přívěsky ve tvaru rypáků od Tyformy.

Chci merch!

Eventy & firemní akce

Chcete u nás uspořádat akci na klíč? Kontaktujte Jiřího Hajdylu na jiri@jatka78.cz. V případě zájmu o focení v našich prostorách nebo jinou formu mediální spolupráce kontaktujte Magdalénu Novotnou na magdalena@jatka78.cz.

Parkování

Parkovat je možné po celý den v areálu Pražské tržnice. Doporučujeme využít první vjezd z Jateční ulice (ze směru od Argentinské ulice). První hodina parkování je zdarma, každá další započatá hodina vyjde na 40 Kč. Výjezd z parkoviště je možný 24 hodin denně.

Pokud jste dočetli až sem, věříme, že jste odpověď na svoji otázku našli. Pokud přece jen dále tápete, kontaktujte nás na info@jatka78.cz nebo zavolejte na +420 775 402 027.