Praktické info

Zrušená/odložená představení 
(12. 10. 2020—31. 3. 2021)

Všechna představení od 12. října do 31. prosince 2020 byla přesunuta na nové termíny či zrušena. Představení plánovaná v lednu až březnu 2021 jsou odložena a hledáme pro ně nové termíny. Dejte nám prosím chvíli, budeme je postupně doplňovat. Konkrétní informace najdete v programu u příslušného představení. Diváky, kteří si vstupenky zakoupili on-line, o změnách informujeme přímo přes našeho prodejce GoOut. Pokud jste vstupenky kupovali na pokladně divadla či máte vypečenejší dotaz, napište nám na e-mail vstupenky@jatka78.cz nebo volejte na 775 402 027.  

Informace o vstupenkách 
(12. 10. 2020—31. 3. 2021)

Máte vstupenky na představení v období, kdy je divadlo zavřené?

1.) Můžete vyčkávat na náhradní termín, vstupenky na něj automaticky zůstanou v platnosti. V případě nevyhovujícího termínu budeme situaci řešit individuálně.

2.) Můžete požádat GoOut.cz (info@goout.cz) o převedení vstupenek na poukaz uplatnitelný u nás na Jatkách78 a za něj si koupit vstupenky na jakékoli představení, až se divadlo otevře a svět bude zase o něco příjemnější a přehlednější. 

Elektronický nákup vstupenek

Vstupenky je možné zakoupit na našem webu, ze kterého budete přesměrováni na prodejní systém GoOut. Vstupenky je možné uhradit on-line kartou nebo bankovním převodem. U platby převodem požadujeme provedení platby alespoň 4 pracovní dny před představením. Vstupenky není nutné tisknout, při vstupu stačí ukázat QR kód v mobilu.

Nákup vstupenek na pokladně

Vstupenky můžete nakoupit na pokladně Jatek78 v Pražské tržnici na Praze 7. Pokladna otevírá 90 minut před představením. Platit můžete hotově nebo kartou. Vstupenky je možné po předchozí rezervaci přes GoOut zakoupit také ve Fresh Labels (Panská 9, Praha 1).

Rezervace vstupenek

Vstupenky není možné rezervovat telefonicky ani e-mailem. Rezervaci je možné provést pouze přes GoOut a platbu provést do 48 hodin od uskutečnění rezervace. 

Problém s elektronickým předprodejem

Nepřišly vám vstupenky e-mailem (a nespadly vám ani do spamu)? Kontaktujte přímo GoOut: Po–Pá 10–18h (222 70 30 70, info@goout.cz).

Výměna nebo vrácení vstupenek

Zakoupené vstupenky nevracíme ani neměníme za jiný termín. Vstupenky můžete nabídnout k prodeji na Facebooku Jatek78.

 

Vyprodaná představení

Není v tom žádná magie. Když máme u představení uvedeno, že je vyprodáno, opravdu již nemáme volné kapacity, které bychom vám mohli nabídnout.

Začátek předprodeje

Chcete si pohlídat, aby vám neuteklo některé z našich představení? Sledujte nás na sociálních sítích a na webu a odebírejte newsletter Jatek78. Představení dáváme do prodeje obvykle 1. den v měsíci ve 20 hodin, 3 měsíce předem.

Slevy na vstupném

Poskytujeme slevy pro děti, studenty a držitele karet ZTP. Pro přiznání slevy studentům starším 18 let je nutné předložení platného průkazu studenta u vstupu do sálu. Průkaz je požadován také u osob ZTP. Poskytujeme individuální slevy (například dětským domovům). Zajišťujeme také skupinové rezervace. Kontaktujte nás na vstupenky@jatka78.cz.

ZTP

Divadlo i toalety jsou bezbariérové. V případě individuálních potřeb na místo pro hendikepované v sále či zlevněného místa pro průvodce ZTP nás předem kontaktujte na vstupenky@jatka78.cz.

Dárkové poukazy

Chcete někoho obdarovat kulturou? Máme pro vás připravené dárkové poukazy v hodnotě 500 a 1000 korun. K zakoupení jsou on-line nebo na pokladně Jatek78. Platnost poukazu je do 31. 12. 2021.

Koupit poukaz

Merch

Máme! Nový a krásný! Unisex a dětská trička s jatečním motivem od Hynka Dřízhala, ponožky V PÁRU, brože a přívěsky ve tvaru rypáků od Tyformy.

Chci merch!

Eventy & firemní akce

Chcete u nás uspořádat akci na klíč? Kontaktujte Jiřího Hajdylu na jiri@jatka78.cz. V případě zájmu o focení v našich prostorách nebo jinou formu mediální spolupráce kontaktujte Magdalénu Novotnou na magdalena@jatka78.cz.

Parkování

Parkovat je možné po celý den v areálu Pražské tržnice. Doporučujeme využít první vjezd z Jateční ulice (ze směru od Argentinské ulice). První hodina parkování je zdarma, každá další započatá hodina vyjde na 40 Kč. Výjezd z parkoviště je možný 24 hodin denně.

Pokud jste dočetli až sem, věříme, že jste odpověď na svoji otázku našli. Pokud přece jen dále tápete, kontaktujte nás na info@jatka78.cz nebo zavolejte na +420 775 402 027.

A.I. Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Bílý tesák Biograf Bratří speciál Goršek Honey iOtesánek Isole Kaleidoscope Knot Kouty dlouhovlasých starců La Putyka Muž z Malty Novoroční koncert Police Symphony Orchestra Poslední večeře Přecházení Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Svěcení žehem Sweat and Ink Up End Down White Rabbit Red Rabbit #15 White Rabbit Red Rabbit #16