Cirk La Putyka Studio CZ

Družina

Představení absolventů Studia Cirku La Putyka pod vedením jejich lektorů

po 17. 2. 18:00 150 Kč

Vzpomínáte si ještě, jaké to bylo chodit do družiny? A jak vypadá taková novodobá cirkusová družina? Místo, kam po škole chodí děti se stejnou zálibou a vášní pro společnou věc. Je to svobodný svět, kde má každý prostor pro realizování svých přání. Místo, kde je vše dovoleno, a i ten nejbláznivější nápad dostane prostor pro realizaci. Když to teda zrovna dovolí družináři. A jak napadne tři chlapy založit si družinu? 

Letošní defilé studia Cirku La Putyky proběhne za účasti několika hostů z řad profíků. Kurzisti se tak na jednom jevišti setkají se svými vzory a učiteli, aby společně, bok po boku, předvedli, na čem celou dobu ve Studiu Cirku La Putyky pracovali. Slibujeme vám opět show, kde předvedou své pokroky jak nejmenší účastníci kurzu, tak puberťáci, i úplní mazáci!

Délka představení
60 min.
Vhodné od
3 let
Jazyk
česky
Premiéra
20. 6. 2019

Tvůrci & obsazení

  • Námět a režie: Daniel Komarov
  • Hudba: Jan Balcar
  • Pohybová spolupráce: Valentin Verdure
  • Obsazení: studenti cirkusového studia Cirku La Putyka, Adam Joura, Naim Ashab, Adam Rameš, Zuzana Drábová
Amerikánka Batacchio Beznot opět bez bot Black Black Woods Bratří speciál Bromance Cabaret Bears Costume Don't Quijote Družina Funus Hard sell Honey Isole Knot Křest stejnojmenného CD La Putyka Memories of Fools Mikulášská jatka O humoru + Absolutely Prasečí cirkus Proton !!! Putinovi agenti Semaphore Slapstick Sonata STRAPMANIA Up End Down Symphony Vánoce pana Sovy Vánoční příběh Vyšla hvězda nad Betlémem White Rabbit Red Rabbit #10 White Rabbit Red Rabbit #9 Zimní pohádka