Cirk La Putyka Studio CZ

Družina

Představení absolventů Studia Cirku La Putyka pod vedením jejich lektorů

po 17. 2. 18:00 150 Kč

Vzpomínáte si ještě, jaké to bylo chodit do družiny? A jak vypadá taková novodobá cirkusová družina? Místo, kam po škole chodí děti se stejnou zálibou a vášní pro společnou věc. Je to svobodný svět, kde má každý prostor pro realizování svých přání. Místo, kde je vše dovoleno, a i ten nejbláznivější nápad dostane prostor pro realizaci. Když to teda zrovna dovolí družináři. A jak napadne tři chlapy založit si družinu? 

Letošní defilé studia Cirku La Putyky proběhne za účasti několika hostů z řad profíků. Kurzisti se tak na jednom jevišti setkají se svými vzory a učiteli, aby společně, bok po boku, předvedli, na čem celou dobu ve Studiu Cirku La Putyky pracovali. Slibujeme vám opět show, kde předvedou své pokroky jak nejmenší účastníci kurzu, tak puberťáci, i úplní mazáci!

Délka představení
60 min.
Vhodné od
3 let
Jazyk
česky
Premiéra
20. 6. 2019

Tvůrci & obsazení

  • Námět a režie: Daniel Komarov
  • Hudba: Jan Balcar
  • Pohybová spolupráce: Valentin Verdure
  • Obsazení: studenti cirkusového studia Cirku La Putyka, Adam Joura, Naim Ashab, Adam Rameš, Zuzana Drábová
A na noze pevnina Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Biograf Bratří speciál Budulínek Bull + Hard sell Cabaret Bears Costume Don't Quijote Družina Elegance molekuly Goršek Honey Interaktivní koncert pro děti Isole Knot La Putyka Malíři Malostranská zimní pohádka Memories of Fools O Palečkovi Only Bones Poslední večeře Poutníci po hvězdách Přecházení Prezidementi Probuzení Proton !!! Ptáček a lev Putinovi agenti Semaphore Svědomitě nepřipravení Ucpanej systém We Agree to Disagree White Rabbit Red Rabbit #11 White Rabbit Red Rabbit #12 Z tajného deníku Smolíčka Pé Zuna