Cirk La Putyka, Circo Aereo, Cirkus Cirkör CZ, FIN, SWE

Late Night Show – Culture Never Stops

Vůdčí osobnosti tří novocirkusových company – Tilde Björfors (Cirkus Cirkör), Maksim Komaro (Circo Aereo) a Rostislav Novák (Cirk La Putyka) – spojí v rámci unikátního večera síly s osobnostmi ze svých souborů, aby navázali na svou již více než desetiletou spolupráci.

Cirkus Cirkör a Circo Aereo jsou průkopníky novocirkusového umění ve Švédsku a Finsku a pro Cirk La Putyka jsou po celou dobu jeho existence zásadní inspirací a technickou i uměleckou oporou.

Speciální program pro prostor divadla Jatka78 se bude točit okolo tématu, jež nás v posledním roce a půl provází každý den. Kulturu nezastavíš.

#Kulturunezastavis je platforma, kterou Cirk La Putyka založil v době prvního lockdownu. Hledaly se různé cesty k divákům. Jednorázový mezinárodní projekt je šancí nahlédnout a pochopit, jak je na tom nový cirkus v severní Evropě a jakými cestami se může vydat v dalších měsících a letech. Cirkusové umění nás spojuje.

Vše budete moct sledovat v divadelním sále Jatek78 nebo skrze kameru projektu Film Naživo. Koupí vstupenky dáváte svůj souhlas k natáčení a sami se jako publikum stanete jeho součástí.

Délka představení
70 min.
Vhodné od
7 let
Jazyk
česky
Premiéra
10. 11. 2021

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

  • Režie Tilde Björfors, Maksim Komaro, Rostislav Novák ml.
  • Hudba CLP Band
  • Kostýmy NoN Grata
  • Světla Jiří „Zewll“ Maleňák