Analog INT

Mimikry – Mše za duše vol.3

Váš oblíbený kosmopolitní soubor s berlínskou základnou se vrací do Prahy!

Jatka78 oslovila kamarády z německého souboru Analog s nápadem na představení v rámci 125. výročí založení Pražské tržnice. Představením navážeme na předchozí projekty „Mše za duše“, s nimiž Jatka78 zahájila svůj provoz.

Těšit se opět můžete na adrenalinové cirkusové vystoupení kombinované s živou původní hudbou. S Analogem se nemusíte rozhodovat, zda vyrazíte do divadla, na party nebo na koncert. Přijďte na Jatka78 zažít vše najednou!

Na jednom jevišti se potkají nejlepší evropští akrobaté i hudebníci. Chybět nemůže zakladatel souboru Florian Zumkehr, jehož královskou disciplínou je handstand, královna švédské akrobacie na kruhu a laně Manda Rydman, mistr cyr wheelu Ole Lehmkul nebo špičkový žonglér Bertan Canbeldek. Vše svou autorskou hudbou přímo na jevišti doprovodí hudební mág Lukas Thielecke a zpěvačka Avia Shoshani.

Společně uvedou divadelní site-specific show, v níž upozorní na dopady průmyslového  velkochovu zvířat pro masnou produkci. A právě ku příležitosti 125. výročí výstavby budov dnešní Pražské tržnice si jako stěžejní téma umělci z Analogu vybrali původní účel prostor, kde se Jatka78 nacházejí a jenž dal divadlu jméno. Ve svém kritickém zamyšlení budou čerpat také z nedávné kauzy německých jatečních závodů, které byly během pandemie koronaviru významným zdrojem nákazy covidem 19, čímž byla v německé společnosti otevřena širší diskuse o podmínkách v masné velkovýrobě.

 

Délka představení
70 min.
Vhodné od
8 let
Jazyk
částečně anglicky
Premiéra
2. 11. 2020

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

  • Umělecká supervize Florian Zumkehr
  • Hudební supervize Lukas Thielecke
  • Hrají Carlos Zaspel, Manda Rydman, Ole Lehmkul, Mario Espanol, Sarah Lindermayer, Bertan Canbeldek, Florian Zumkehr, Lukas Thielecke, Phillip Gut, Avia Shoshani
  • Světelný design Ondřej Kyncl
  • Zvukový design Jindřich Kravařík
  • Produkce Bětka Hocková
A.I. Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Bílý tesák Biograf Bratří speciál Cirkusárium Goršek Hmyzí hotel bzzzzzz Honey Hra o trůn iOtesánek Isole Kaleidoscope Kouty dlouhovlasých starců Muž z Malty Poslední večeře Přecházení Proton !!! Putinovi agenti Svěcení žehem Sweat and Ink Up End Down White Rabbit Red Rabbit #16