Analog INT

Mimikry – Mše za duše vol.3

Váš oblíbený kosmopolitní soubor s berlínskou základnou se vrací do Prahy!

po 2. 11. 19:30 350 — 590 Kč

Jatka78 oslovila kamarády z německého souboru Analog s nápadem na představení v rámci 125. výročí založení Pražské tržnice. Představením navážeme na předchozí projekty „Mše za duše“, s nimiž Jatka78 zahájila svůj provoz.

Těšit se opět můžete na adrenalinové cirkusové vystoupení kombinované s živou původní hudbou. S Analogem se nemusíte rozhodovat, zda vyrazíte do divadla, na party nebo na koncert. Přijďte na Jatka78 zažít vše najednou!

Na jednom jevišti se potkají nejlepší evropští akrobaté i hudebníci. Chybět nemůže zakladatel souboru Florian Zumkehr, jehož královskou disciplínou je handstand, královna švédské akrobacie na kruhu a laně Manda Rydman, mistr cyr wheelu Ole Lehmkul nebo špičkový žonglér Bertan Canbeldek. Vše svou autorskou hudbou přímo na jevišti doprovodí hudební mág Lukas Thielecke a zpěvačka Avia Shoshani.

Společně uvedou divadelní site-specific show, v níž upozorní na dopady průmyslového  velkochovu zvířat pro masnou produkci. A právě ku příležitosti 125. výročí výstavby budov dnešní Pražské tržnice si jako stěžejní téma umělci z Analogu vybrali původní účel prostor, kde se Jatka78 nacházejí a jenž dal divadlu jméno. Ve svém kritickém zamyšlení budou čerpat také z nedávné kauzy německých jatečních závodů, které byly během pandemie koronaviru významným zdrojem nákazy covidem 19, čímž byla v německé společnosti otevřena širší diskuse o podmínkách v masné velkovýrobě.

 

Délka představení
70 min.
Vhodné od
8 let
Jazyk
částečně anglicky
Premiéra
2. 11. 2020

Tvůrci & obsazení

  • Umělecká supervize Florian Zumkehr
  • Hudební supervize Lukas Thielecke
  • Hrají Carlos Zaspel, Manda Rydman, Ole Lehmkul, Mario Espanol, Sarah Lindermayer, Bertan Canbeldek, Florian Zumkehr, Lukas Thielecke, Phillip Gut, Avia Shoshani
  • Světelný design Ondřej Kyncl
  • Zvukový design Jindřich Kravařík
  • Produkce Bětka Hocková
A Simple Space Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Bílý tesák Biograf Bratří speciál Cirkusárium Goršek Hmyzí hotel bzzzzzz Honey Hra o trůn I.A.M.A.I. iOtesánek Isole Knot La Putyka Mimikry – Mše za duše vol.3 Něžný testosteron Poslední večeře Přecházení Prezidementi Příběhy malé Lupitiny González Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Roots Setkání před Betlémem Sweat and Ink Ucpanej systém Up End Down Úsvit pestíků Vánoce za časů našich prababiček aneb Jak se v Čechách strašívalo Vánoční svatba sněhuláka Karla Vyšla hvězda nad Betlémem White Rabbit Red Rabbit #15 White Rabbit Red Rabbit #16