Squadra Sua CZ

Přecházení

Přejití scény zleva doprava. Ve světě herce pouhý okamžik, ve světě klauna třeba celý život.

so 8. 6. 19:30 150 — 200 Kč

Squadra Sua v pětičlenné sestavě pod vedením režijního dua Jos Houben, a Veronika Poldauf Riedlbauchová řeší jednoduché téma.

Přejití scény zleva doprava. Ve světě herce pouhý okamžik, ve světě klauna třeba celý život. Na jeviště je třeba odněkud přijít a někudy z něj odejít. Po jevišti je třeba se pohybovat, vytyčit směr, záměr. Pohyb i strnulost musejí mít nějaké tempo a rytmus. Nikdo se nevyhne příběhu, i kdyby sebevíc kličkoval. Logika snu a absurdita každodennosti během cesty z jednoho konce jeviště na druhý.

Délka představení
70 min.
Vhodné od
10 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry
Premiéra
8. 6. 2019

Tvůrci & obsazení

  • Režie Jos Houben
  • Dramaturgie Veronika Poldauf Riedlbauchová
  • Hrají Roman Horák, Lukáš Houdek, Michal Chovanec, Robert Janč, Ondřej Klíč
  • Scéna a kostýmy Petra Vlachynská
  • Hudba Jan Šikl
  • Podpora Ministerstvo kultury ČR, Magistrát hl. m. Prahy
ADHD Amerikánka Bez hranic Biograf Biograf / pro školy Bratří speciál Bull Cabaret Bears Costume Correspondence Družina Hard sell Isole Kid Kolaps Mezi námi / pro školy Nesnesitelná tekutost bytí NICK O humoru + Absolutely Plovárna Poslední večeře Poutníci po hvězdách / pro školy Přecházení Probuzení Proton !!! Souboj Titánků Sweat and Ink Ukončete nástup, dveře se otvírají Untitled Velká holešovická White Rabbit Red Rabbit #5 White Rabbit Red Rabbit #6 Zahajovací koncert sezóny 2019/2020