11:55 CZ

Ptí-píí-ptíp? Tak to chodí.

Inspirováno románem o čase, mimozemšťanech a bombardování Drážďan.

Soubor 11:55 a Rosťa Novák ml. otevírají galerii bláznů, barev, obrazů, lidských osudů, soucitu i nenávisti.

Dokázali jsme se poučit z druhé světové války? Jak na nás působí dění ve světě teď? Jsme blázni, nebo si jen logicky vytváříme vlastní světy, do kterých lze uniknout před realitou? A není lepší vzdát se svobody, abychom byli v bezpečí?

Vernisáž o bojácném jednotlivci v každém z nás, o tom, že je možné cestovat časem, navštívit jiné světy, fantazie a dimenze, přehlížet strašlivá údobí lidského života a soustředit se na ta dobrá. Stále a pořád dokola. Inscenace na hranici mezi divadlem, koncertem a instalací.

Velké poděkování patří českému Unihobby marketu, Pražským službám a. s. a SIEGL kontejnerům, bez jejichž pomoci by projekt nevznikl.

Představení se koná v rámci festivalu Prague Nonverbal 2017 na letní scéně Jatek78.

 

Premiéra
22. 5. 2017

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

  • Režie Rostislav Novák ml.
  • Scénografie Pavla Kamanová
  • Dramaturgie Jana Macíčková
  • Hrají Pavlína Balner, Michal Bednář, Jan Čtvrtník, Martin Dědoch, Jan Hofman, Johana Matoušková, Tereza Volánková
  • Foto Ondřej Kudyn
Airground Batacchio BEST OF 420PEOPLE Biograf Black Black Woods Branka zamčená na knoflík Bratří speciál CHYBA Funus GREATEST HITS HARAKYKYRI Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh Jakoubkovo splněné přání John Sinclair: Umění braku ON AIR Konec --- člověka. Doba z druhé ruky L'Avventura La Putyka Plovárna Poslední večeře Proton !!! Pýcha a předsudek aneb Láska voní po hnijícím mase Regulace intimity Roots Smoke Screens Spal jsem s Marilyn Under Up End Down