Temporary Collective CZ

Putinovi agenti

Inscenace v žánru live-cinema, mrazivý zážitek na pomezí divadla a filmu.

po 22. 3. 19:30 450 — 1000 Kč

Vážení diváci, 

pro představení Putinovi agenti jsme našli nové termíny v roce 2021. Víme, že se díky přesunům z události příjemné stává událost poněkud komplikovaná. Ale věříme, že už to klapne a Vy si u nás představení naplno užijete.

Putinovi agenti – So 21. 11. 2020 / 19.30 → přesun na Po 22. 3. 2021 / 19.30
Putinovi agenti – Ne 22. 11. 2020 / 19.30 → přesun na Út 23. 3. 2021 / 19.30

Zapište si, prosím, do diářů nový termín představení, Vaše vstupenky zůstávají v platnosti. 

V případě, že Vám nové datum nevyhovuje, kontaktujte přímo zákaznickou podporu GoOut.cz na email info@goout.cz a oni Vám vstupenky vymění za voucher uplatnitelný u nás na Jatkách78.

V případě nákupu vstupenek na pokladně Jatek78 a s dotazy ohledně vstupenek a termínů se ozvěte na email vstupenky@jatka78.cz.

Těšíme se na viděnou! 

Vaše Jatka78

— 

Vážení diváci, z důvodu nařízení vlády jsme byli nuceni vystoupení přesunout na náhradní termíny (vstupenky zůstávají v platnosti).

Putinovi agenti – Ne 26. 4. / 19.30 → přesun na Ne 13. 9. / 19.30
Putinovi agenti – Po 27. 4. / 19.00 → přesun na So 21. 11. / 19.30
Putinovi agenti – Út 28. 4. / 19.00 → přesun na Po 14. 9. / 19.30

Máte rádi novináře Ondřeje Kundru a jeho knihu Putinovi agenti, která se zabývá působením ruských tajných služeb na našem území? Přijďte si připomenout její mrazivou atmosféru v novém live cinema projektu, který se právě nyní na Jatkách78 chystá!

Mysleli jste si, že po pádu železné opony a vstupu do NATO nám už žádná rizika nehrozí? Ruské tajné služby ale své agenty z České republiky nikdy nestáhly. Naopak, v poslední době jejich řady výrazně posílily. Na co agenti lákají své oběti a jaké praktiky k tomu využívají?  

S pomocí živého natáčení a živého střihu se během nového představení Putinovi agenti stanete součástí filmu, který se odehraje jenom jednou, právě v tento večer, jenom před vašima očima. Vyzkoušejte si, jaké to je, když se dostanete do hledáčku agentů ruských tajných služeb. Nové divadelní představení režisérky Petry Tejnorové je volně inspirováno knihou novináře Ondřeje Kundry. 

"Prostor, v němž žijeme, jsme si navykli vnímat jako bezpečný. Členství ČR v EU a NATO v nás posílilo přesvědčení, že odteď nám žádná velká rizika nehrozí. Jenže Rusko odsud nikdy své tajné agenty nestáhlo, naopak v posledních letech jejich řady spíše posílilo. Jedním z jejich cílů je podkopat zdejší stále se usazující a vratkou demokracii, vnést do ní chaos, oslabit její zakořeňování do obranných a politických struktur Západu a zmocnit se našich tajemství. Přestože se české tajné služby snaží problémy řešit, jejich úsilí je neustále narušováno slovy i činy významných ústavních činitelů a jejich spolupracovníků." (O. Kundra: Putinovi agenti)

Tejnorové tým Temporary Collective odvedl skvělou práci, výsledek je tak dokonalý, až se skoro nezdá možné, že většinu času měli hlavní slovo náhodně vybraní neherci a že snad aspoň něco nebylo rámcově dohodnuto předem. Velký podíl na tom má Petr Vančura. Jako otřískaný improvizátor má celou situaci večera pevně v rukou a spolupomáhá vytvořit dokonalé dílo.

Tomáš Šťástka, iDnes.cz
Délka představení
80 min.
Vhodné od
12 let
Jazyk
česky
Premiéra
8. 10. 2019

Tvůrci & obsazení

 • Režie Petra Tejnorová
 • Dramaturgie Nina Jacques, Jan Tošovský
 • Scéna a kostýmyAntonín Šilar
 • Hudba Jan Nedbal
 • Kamera Kryštof Melka, Dominik Žižka, Marek Bartoš, Daniel Novák
 • Střih Zuzana Walterová, Petra Maceridu
 • Světelný design Róbert Palkovič
 • Zvuk Jan Sedláček
 • Technická podpora Erik Bartoš
 • Asistentka scénografie Františka Králíková
 • PR Silivie Marková
 • Sociální sítě Adina Hanáková
 • Produkce Michal Somoš, Tereza Baschová
 • Asistent produkce Martina Čurdová, Laura Zemanová
 • Hraje Petr Vančura
A.I. Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Bílý tesák Biograf Bratří speciál Cirkusárium Cizokrajní ložníci Goršek Hmyzí hotel bzzzzzz Honey Hra o trůn iOtesánek Isole Kaleidoscope Knot La Putyka Něžný testosteron Novoroční koncert Police Symphony Orchestra Poslední večeře Přecházení Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Roots Setkání před Betlémem Svěcení žehem Sweat and Ink Up End Down Vánoce za časů našich prababiček aneb Jak se v Čechách strašívalo Vánoční svatba sněhuláka Karla Vyšla hvězda nad Betlémem White Rabbit Red Rabbit #15 White Rabbit Red Rabbit #16