Nadační fond Be Charity CZ

Souboj hodnot pro Be Charity

Charitativní večer s inspirativními osobnostmi na téma současného stavu společnosti

út 25. 2. 19:30 250 — 390 Kč

 

Za co stojí v životě bojovat? Čemu nepodlehnout? Jak být sám k sobě upřímný? Jak moc závisí pocit štěstí a uspokojení s penězi? Je možné mít se ještě lépe? Opravdu zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí? Jak neztratit ideály? Kdo jsou elity dneška? Co dokáže spojit rozdělenou společnost? Do jaké míry jsou lidé ochotní vzdát se svého pohodlí pro dobro planety? Jak ovlivňují myšlení pojmy jako „pražská kavárna“ nebo „ekoteroristé“?

Prvními potvrzenými hosty Souboje hodnot pro Be Charity jsou kvantový fyzik Jan Rak, bývalý ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta, ekonom Radek Špicar, zakladatelka Asociace společenské odpovědnosti Lucie Mádlová a herec Petr Vaněk. Jména budou organizátoři postupně doplňovat.

Moderují Pavlína Wolfová a Petr Šimůnek. Moderuje a glosuje Adéla Elbel.

Celý výtěžek ze vstupného poputuje na podporu rehabilitací dětí s handicapem, nejčastěji s dětskou mozkovou obrnou, po těžkých onkologických onemocněním nebo vážných úrazech.

 

Jazyk
česky

Tvůrci & obsazení

 

A na noze pevnina Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Biograf Bratří speciál Bull + Hard sell Cabaret Bears Costume Elegance molekuly Goršek Hnízdo na nitkách / pro školy  Honey Interaktivní koncert pro děti Isole Knot La Putyka Memories of Fools O Palečkovi Only Bones Poslední večeře Poutníci po hvězdách Poutníci po hvězdách / pro školy Přecházení Předčasný výkvět Prezidementi Probuzení Proton !!! Ptáček a lev Putinovi agenti Semaphore Souboj hodnot pro Be Charity Svědomitě nepřipravení Sweat and Ink Ucpanej systém Úsvit pestíků We Agree to Disagree White Rabbit Red Rabbit #11 White Rabbit Red Rabbit #12 Z tajného deníku Smolíčka Pé