Tripleshot Jam CZ

Summer Stage Sounds

Dance music party s vaší oblíbenou taneční bandou na Letní scéně Jatek78. U toho chcete být!

Srdečně vás zveme na jam party. Tanečníci z DEKKADANCERS a Laterny magiky se tentokrát přesunou za DJ pult, bicí soupravu a klávesy. Tanec nechají na vás!

Summer Stage Sounds je ta pravá letní grilovačka za zvuků kláves, saxofonu, bicích a v rytmu jedinečných DJ setů. Večerem vás provedou Alex Sadirov (DJ Alegs), Libor Kettner (bicí), Ondřej Vinkrát (klávesy) a Lukáš Dittrich (saxofon). Sestavu doplní DJ NOX.

Party se uskuteční pod hvězdnou oblohou na Letní scéně Jatek78. Připravte si uši na jedinečný hudební zážitek, dejte se do formy, ať si můžete hodit kyčlí, a nažhavte chuťové pohárky. Rozparádíme to totiž také na grilu a na baru, kde vám namícháme svěží letní drinky.

Těšíme se na vás!

Program večera:

 19:30 - 20:15 — Alegs feat. LukesD (sopran sax)
 20:15 - 21:00 — Nox
 21:00 - 22:00 — TRIPLESHOT JAM
 22:00 - 23:30 — Nox

Délka představení
120 min.
Vhodné od
12 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

 

A.I. Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Bílý tesák Biograf Bratří speciál Cirkusárium Cizokrajní ložníci Goršek Hmyzí hotel bzzzzzz Honey Hra o trůn iOtesánek Isole Kaleidoscope Knot La Putyka Něžný testosteron Novoroční koncert Police Symphony Orchestra Poslední večeře Přecházení Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Roots Setkání před Betlémem Svěcení žehem Sweat and Ink Up End Down Vánoce za časů našich prababiček aneb Jak se v Čechách strašívalo Vánoční svatba sněhuláka Karla Vyšla hvězda nad Betlémem White Rabbit Red Rabbit #15 White Rabbit Red Rabbit #16