Tripleshot Jam CZ

Summer Stage Sounds

Dance music party s vaší oblíbenou taneční bandou na Letní scéně Jatek78. U toho chcete být!

17. 7. 19:30 100 — 150 Kč

Srdečně vás zveme na jam party. Tanečníci z DEKKADANCERS a Laterny magiky se tentokrát přesunou za DJ pult, bicí soupravu a klávesy. Tanec nechají na vás!

Summer Stage Sounds je ta pravá letní grilovačka za zvuků kláves, saxofonu, bicích a v rytmu jedinečných DJ setů. Večerem vás provedou Alex Sadirov (DJ Alegs), Libor Kettner (bicí), Ondřej Vinkrát (klávesy) a Lukáš Dittrich (saxofon). Sestavu doplní DJ NOX.

Party se uskuteční pod hvězdnou oblohou na Letní scéně Jatek78. Připravte si uši na jedinečný hudební zážitek, dejte se do formy, ať si můžete hodit kyčlí, a nažhavte chuťové pohárky. Rozparádíme to totiž také na grilu a na baru, kde vám namícháme svěží letní drinky.

Těšíme se na vás!

Délka představení
120 min.
Vhodné od
12 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry

Tvůrci & obsazení

 

A Simple Space Amerikánka Batacchio Bez domluvy Bez hranic: Poslední večeře Dukto Happy Hour Honey Hra o trůn I AM A.I. Instantní úspěch Isole Kaleidoscope Knot La Putyka Letkyně Memories of Fools Poslední večeře Poutníci po hvězdách Přecházení Prezidementi Proton !!! Průzkum ojem Putinovi agenti Semaphore Summer Stage Sounds Sweat and Ink The Watcher Up End Down Úsvit pestíků Velká holešovická Vlez v les