Feel the Universe Circus Company INT

Vlez v les

Nový cirkus, zvířecí masky a akrobacie inspirovaná charakterem zvířat.

út 14. 7. 18:30 200 Kč

Každý z nás občas touží být jen tak někde v lese, procházet se po vlhkých mechových polštářích, vdechovat mlhu a sledovat zvířecí říši. Třeba tam zůstat tak dlouho, že by lesním stvořením mohl i rozumět, nebo se jedním z nich stát. Vydat se na cestu fantazie, kde jako v bajkách zvířata promlouvají k lidem nebo mají dokonce lidskou duši.

Přirozenost a síla přírodních živlů ve své tajemnosti i kráse. Další představení mladé skupiny Feel The Universe inspirované poetikou bajky, okořeněné řemeslností cirkusových technik, výtvarného umění a živé hudby. Procházka lesem pro celou rodinu a živočichy všeho druhu.

Představení se odehrává na Letní scéně Jatek78, která je v bezprostřední blízkosti našeho divadla. Počítejte prosím s tím, že budeme hrát venku, a raději se zásobte teplejším oblečením. V případě špatného počasí bude produkce přesunuta do vnitřních prostor našeho divadla. Těšíme se na Vás!

Délka představení
50 min.
Vhodné od
6 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry

Tvůrci & obsazení

  • Tvůrčí tým Alžběta Tichá, Dorota Krátká, Adam Krátký a Jan Jirák
  • Hudba Jan Machovec
  • Světelný design Michal Horáček
  • Fotograf Vojtěch Brtnický, Tereza Vohralíková
  • Video Jiří Jiráček
  • Partneři KD Mlejn, Sdružení Roztoč, Habrovka festival, Cirqueon, Nadace Život Umělce, Na Statku Velké Přílepy
A Simple Space Amerikánka Batacchio Bez domluvy Bez hranic: Poslední večeře Dukto Happy Hour Honey Hra o trůn I AM A.I. Instantní úspěch Isole Kaleidoscope Knot La Putyka Letkyně Memories of Fools Poslední večeře Poutníci po hvězdách Přecházení Prezidementi Proton !!! Průzkum ojem Putinovi agenti Semaphore Summer Stage Sounds Sweat and Ink The Watcher Up End Down Úsvit pestíků Velká holešovická Vlez v les