Barely Methodical Troupe GB

Bromance

Žhavý novocirkusový soubor z Londýna na Jatkách78!

Barely Methodical Troupe je experimentální akrobatický soubor, kterému je vlastní spojení disciplín, jako jsou cyr wheel, parkour, hand-to-hand, breakdance či současný tanec. Na Jatka78 soubor přiveze svoji prvotinu Bromance, za niž v roce 2014 na edinburském festivalu Fringe získal Total Theatre & Jacksons Lane Award for Circus.

Oceněná show zkoumá roli mužského společenství a jeho limitů. Bromance je pětihvězdičkový cirkus o kamarádství a náklonnosti. Spektakulární, dojemná a vzrušující přehlídka síly a fyzického hrdinství, kde se z obyčejného potřesení rukou stávají mistrně provedená stojka nebo salto vzad i vpřed.

Trio tvořené Louisem Giftem, Berenem D'Amicem a Charliem Wheelerem (na Jatkách78 ho bude alternovat Peter Shirley) je považováno za vycházející hvězdy britské novocirkusové scény.

„Měli jsme příležitost vytvořit show. Tak jsme si řekli: Co máme my tři společného? Měli jsme jasno v tom, že nechceme dělat představení o politice nebo nějakých vzletných tématech. Udělali jsme tedy show o přátelství mezi muži, protože to je to, co zažíváme každý den.“

 

„Úžasné!“ ★★★★

Time Out

„Rozhodně stojí za vidění.“ ★★★★

The Metro

„Velkolepá show, při které vám spadne čelist.“ ★★★★★

The Stage

„Dojemná a hluboká show o tom, jaké je to být mužem.“ ★★★★★

Financial Times

 

Délka představení
50 min.
Vhodné od
8 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

  • Účinkující Beren D'Amico, Louis Gift, Peter Shirley

  • Režie Eddie Kay

  • Producentka Di Robson (DREAM)
  • Fotografie Ella Robson Guilfoyle, Chris Nash
  • Produkce Hannah Blamire