Praktické info

Elektronický nákup vstupenek

Vstupenky je možné zakoupit na našem webu, ze kterého budete přesměrováni na prodejní systém GoOut. Vstupenky je možné uhradit on-line kartou nebo bankovním převodem. U platby převodem požadujeme provedení platby alespoň 4 pracovní dny před představením. Vstupenky není nutné tisknout, při vstupu stačí ukázat QR kód v mobilu.

Nákup vstupenek na pokladně

Vstupenky můžete nakoupit na pokladně Jatek78 v Holešovické tržnici na Praze 7. Pokladna otevírá 90 minut před představením. Platit můžete hotově nebo kartou.

Speciální kategorie vstupenek

Pro osm lidí s velkým kulturním srdcem nabízíme na každé představení speciální vstupenky s názvem #ZvuTeNaJatka za 1 780 Kč. Díky své štědrosti nám umožníte na stejné představení přidat také osm vstupenek za 200 Kč v kategorii #PatrimNaJatka. Otevřete tak dveře našeho divadla těm, kteří by si jinak vstupenky nemohli dovolit. Věříme v občanskou společnost. Věříme v to, že všichni patří na Jatka!

Slevy na vstupném

Na vybraná představení poskytujeme slevy pro děti, studenty (do 26 let) a držitele karet ZTP. Pro přiznání slevy studentům starším 18 let je nutné předložení platného průkazu studenta u vstupu do sálu. Průkaz je požadován také u osob ZTP. Poskytujeme individuální slevy (například dětským domovům). Zajišťujeme také skupinové rezervace. Kontaktujte nás na vstupenky@jatka78.cz.

Rezervace vstupenek

Vstupenky není možné rezervovat telefonicky ani e-mailem. Rezervaci je možné provést pouze přes GoOut a platbu provést do 48 hodin od uskutečnění rezervace. 

ZTP

Divadlo i toalety jsou bezbariérové. V případě individuálních potřeb na místo pro hendikepované v sále či zlevněného místa pro průvodce ZTP nás předem kontaktujte na vstupenky@jatka78.cz.

Dárkové poukazy

Chcete někoho obdarovat kulturou? Máme pro vás připravené dárkové poukazy v hodnotě 1 000, 1 500 a 2 000 korun. K zakoupení jsou on-line nebo na pokladně Jatek78. Platnost poukazu je do 31. 12. 2024.

Koupit poukaz

Děti v divadle

Děti musí mít vlastní vstupenku. Prosíme, respektujte věková doporučení jednotlivých souborů. Pokud představení není určeno přímo dětem (a máme jich pro ně spoustu!), nedoporučujeme abyste s sebou brali děti mladší 6 let. Divadelní prostředí pro ně není vhodné z bezpečnostních důvodů.

Výměna nebo vrácení vstupenek

Zakoupené vstupenky nevracíme ani neměníme za jiný termín.

Problém s elektronickým předprodejem

Nepřišly vám vstupenky e-mailem (a nespadly vám ani do spamu)? Kontaktujte přímo GoOut: Po–Pá 10–18h (222 70 30 70, info@goout.cz).

Vyprodaná představení

Není v tom žádná magie. Když máme u představení uvedeno, že je vyprodáno, opravdu již nemáme volné kapacity, které bychom vám mohli nabídnout.

Začátek předprodeje

Chcete si pohlídat, aby vám neuteklo některé z našich představení? Sledujte nás na sociálních sítích a na webu a odebírejte newsletter Jatek78.

Parkování

Parkovat je možné po celý den v areálu Pražské tržnice. Doporučujeme využít první vjezd z Jateční ulice (ze směru od Argentinské ulice). První hodina parkování je zdarma, každá další započatá hodina vyjde na 40 Kč. Výjezd z parkoviště je možný 24 hodin denně.

Eventy & firemní akce

Chcete u nás uspořádat akci na klíč? Kontaktujte nás na eventy@jatka78.cz. V případě zájmu o focení v našich prostorách nebo jinou formu mediální spolupráce kontaktujte Annu Reisigovou na anna@jatka78.cz.

Merch

Unisex a dětská trička s jatečním motivem od Hynka Dřízhala, ponožky V PÁRU, brože a přívěsky ve tvaru rypáků od Tyformy.

Chci merch!

Pokud jste dočetli až sem, věříme, že jste odpověď na svoji otázku našli. Pokud přece jen dále tápete, kontaktujte nás na info@jatka78.cz.