DEKKADANCERS CZ

La Dolce Vita

Taneční show inspirovaná příběhy lidí bez domova.

st 6. 11. 21:00 200 — 1780 Kč

Slavit do půlnoci, spát do dvanácti, lehárko v parku pod širým nebem a milování při mihotavém svitu plamenů. Život je sladký!

Přisedni na chvilku, kamaráde, hoď nám pětku do klobouku a roztaj žárem našich neskutečných osudů. Máme tu střípky slapsticku a střepy tragédií, cáry životů bez minulosti i bez budoucnosti. Víte, kdo já byl? Víte, kde my mohli bejt? A ještě budem, až my to rozjedem, bude to pořád rychlejší, bude se to míhat před očima, bude to největší, až nakonec – razzmatazz!

DEKKADANCERS uvádějí taneční show inspirovanou příběhy lidí bez domova. Bezprizorní parta nezlomných bezdomovců se tváří v tvář tuhé zimě snaží spojit síly a přežít. Podaří se jim vylovit rozum z moře alkoholu a koupit spásu s kapsou vysypanou? A s tím, jak přituhuje, podaří se jim včas přesvědčit nás i sebe, že jsou lidi jako ostatní, s osudem, který může potkat kdekoho, s životem, který stojí za to zachránit?

Podpořte společně s Dekkáči lidi bez domova!

Hranice DEKKA tvorby jsou bezbřehé, stejně jako naše touha pomáhat. Vyčlenili jsme 8 platinových benefičních vstupenek v první řadě v hodnotě 1 500 Kč na každé představení La Dolce Vity. 100 % částky z jejich prodeje poputuje na Vámi vybranou organizaci, která usnadňuje lidem bez domova život a snaží se je začlenit do společnosti. Armáda spásy využije prostředky na nákup nocleženek, protože zima bez střechy nad hlavou obzvlášť studí. Nový Prostor vybranou částku využije na podporu denního centra a sociální rehabilitace lidí bez domova. Pragulic zaplatí lítačku svým průvodcům Mírovi, Karlovi a Karimovi a podpoří samostatné bydlení dalších spolupracovníků.

Výběr organizace, na níž chcete přispět, můžete provést na GoOutu po zakliknutí benefiční vstupenky v sekci Sleva vybráním příslušné kategorie (Pragulic, Armáda Spásy a Nový Prostor).

Délka představení
70 min.
Vhodné od
12 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry
Premiéra
9. 4. 2024

Tvůrci & obsazení

  • Námět, choreografie a režie Štěpán Pechar
  • Dramaturgie a režie Štěpán Benyovszký
  • Hudba Jan Šikl
  • Scéna a kostýmy Pavel Knolle
  • Světelný design Lukáš Brinda
  • Výtvarná spolupráce Pavel Hejný
  • Vizuál Pavel Hejný
  • Tančí Natalie Metodijeva, Adriana Štefaňáková, Nela Štarková, Florian Garcia, Albert Kaše, Patrik Čermák