AirGym Art Company CZ

NonSen(s)

Novocirkusová inscenace, která pracuje především se závěsnou a pozemní akrobacií.

Představení Nonsen(s) v termínu 9. března bylo z organizačních důvodů zrušeno. Vstupenky byly převedeny na úterý 7. března, jejich držitelé obdrželi nové na e-mailové adresy zadané v objednávce. O vrácení vstupného je možné žádat na info@goout.cz do 20. února 2023.

Sen skládá myšlenky a nápady jako koláž obrazů. Někdy jsou přes sebe lehce a ladně poházené jako stébla sena sušeného na slunci a také tak voní. Můžeme se jimi procházet a cítíme se lehcí. Někdy jsou zmatené a těžké, jako když seno nasákne vodou za deště, během kterého se kolem setmělo. Přemýšlíme, zda se nemáme začít bát, když nám dojde, že se už vlastně trochu bojíme...

Novocirkusové představení NonSen(s) pracuje především se závěsnou a pozemní akrobacií. Je vystavěné na fantazii a iluzích. Na nedefinovatelných a nezařaditelných nápadech, jejichž smyslem je nemít smysl, ale které k nám přesto promlouvají a někde v hloubi duše jim každý svým vlastním způsobem rozumíme. Představení o snech. O denním i nočním snění, touhách a tajných přáních. O nočních můrách, dětských vizích, kostlivcích ve skříni a máminých šatech. O tom, že ve své jedinečnosti máme vlastně mnoho společného. Kolik z nás už ve snu někam padalo a nikdy nedopadlo nebo utíkalo, ale nemohlo se hnout z místa? Komu někdy ve snu padaly zuby? Kolik z nás si už někdy představovalo, jak by odpovídalo v televizní talk show nebo potají trénovalo děkovnou řeč k přebírání Oscara? A kdo si vždycky přál sníst celou sklenici Nutelly?

Zapomeňte na chvíli na život venku a ponořte se svého (a našeho) nitra. 

Délka představení
60 min.
Vhodné od
6 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry
Premiéra
12. 8. 2022

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

  • Námět Zuzana Malina (Drábová)
  • Koncept a režie kolektiv AirGym Art Company
  • Živá hudba Ester Valtrová
  • Light design Michal Horáček
  • Kostýmy Simona Drábová
  • Foto Vojtěch Brtnický
  • Technika a rigging Tomáš Pintér
  • Hrají Alžběta Tichá, Barbora Pintérová Bartoňová, Pavlína Podzimková, Zuzana Malina