Collectif Malunés BE

We Agree to Disagree

Sbalili si teeterboard, cyr wheel, závěsnou hrazdu, vypilovali salta a míří z Belgie na Jatka78, aby tady předvedli světovou premiéru nové show!

Pozor, hrajeme na stojáka! Collectif Malunés sází na odkaz pouličního cirkusu a ve stejném duchu se ponese i jeho premiéra na Jatkách78. Prostor haly 11 A., tzv. Skleněnky, se tak promění v improvizovanou arénu, kde diváci nebudou odtrženi od scény, ale budou mít vzrušující akrobacii přímo na dosah. Upozorňujeme diváky, že vstupenky, které jsou v prodeji, jsou pouze na stání. 

Tahle company pro vás rozhodně není neznámá. Do Prahy se totiž vrací hvězdy Letní Letné 2017! Velká parta mladých nadšenců z Belgie před dvěma lety okouzlila diváky i divadelní kritiky svojí show Forever, happily... Recenze těmto sympaťákům dávaly až neuvěřitelných 100 %! 

Se stoprocentním nasazením se dá u Collectif Malunés počítat i v jejich nové inscenaci We Agree to Disagree, kterou Jatka78 v dubnu exkluzivně uvedou ve světové premiéře. Umělci si sbalí své saky-paky s teeterboardem, závěsnou hrazdou, cyr wheelem, kostýmy, saxofonem, kytarou a trubkou, aby přijeli na Jatka78. 

Company je proslulá těmi nejnáročnějšími artistickými čísly na visuté hrazdě a teeterboardu, kdy se nebojí tyto disciplíny vzájemně kombinovat. Originálně pojatá choreografie a nebezpečná salta vysoko nad zemí vám vyrazí dech! 

Publikum belgického souboru je směsicí různých etnik, pohlaví, sexuální orientace či identity. Představení, We Agree to Disagree se Collectif Malunés snaží oslavit tuto rozmanitost a demokracii, která je cirkusu vlastní.

Představení je realizováno za podpory Velvyslanectví Belgického království.

 

"Normální" cirkusová představení tato produkce převyšuje především schopností dění na pódiu zcela přirozeně propojit do plynulého proudu zábavných, vykloubených a často docela drasticky veselých situací."

Vladimír Mikulka, Recenze: Hvězdou Letní Letné je Collectif Malunés, Aktuálně.cz

 

Fotografie: František Ortmann / Letní Letná (představení Forever, happily...), archiv souboru

 

 

Délka představení
50 min.
Vhodné od
5 let
Jazyk
částečně anglicky a česky
Premiéra
27. 4. 2020

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

 

  • Tvůrci a obsazení Juliette Correa, Lola Devault-Sierra, Simon Bruyninckx, Arne Sabbe, Gabriel Larès, Nickolas Vancorven, Luke Horley, Bram Dobbelaere, Eugénie Fraigneau, Anne-Agathe Prin, Anthony Caruana, Olivier Duris