Dárkový poukaz

Chcete někoho doopravdy potěšit? Pozvěte ho k nám!

Padne jako ulitý!

Jatka78 nabízejí dárkové poukazy na svá představení a zakoupit je můžete po celý rok. Obdarovaný si tak může sám vybrat představení i termín, které mu budou nejvíce vyhovovat. A že je z čeho vybírat – nový cirkus, činohra, hudba, tanec i dětská představení v podání domácích i zahraničních interpretů zvučných jmen. To vše a mnohem více najdete na Jatkách78!

Prodej poukazů

Dárkové poukazy nabízíme v hodnotě 1 000, 1 500 a 2 000 Kč. K zakoupení jsou jak on-line v síti GoOut.net, tak na pokladně Jatek78. Pokladna otevírá 90 minut před představením.

Jak dárkový poukaz čerpat?

Dárkový poukaz lze uplatnit při on-line nákupu přes portál www.GoOut.net po zadání čísla poukazu. Poté, co vyberete konkrétní místa k sezení, pole s označením „kód poukazu“ se objeví ve spodní části stránky pod plánkem hlediště.

Při nákupu vstupenek bude hodnota poukazu odečtena z výsledné částky. V případě nevyčerpání celé hodnoty poukazu je možné zbývající částku využít pro další on-line nákup vstupenek na Jatka78 v síti www.GoOut.net, poukazy v rámci jedné objednávky vstupenek nelze kombinovat.

Poukaz je možné uplatnit do 31. 12. 2024. Prodloužení platnosti poukazu není možné.

Těšíme se na viděnou na Jatkách78! #stayintouch

Koupit poukaz