Počkáme na Vás… Stay in touch!

Vztahy na dálku jsou trochu prekérka, ale věříme, že ten náš to ustojí!

Vážení přátelé,

od 12. října do 3. listopadu jsou z nařízení vlády opět zavřená divadla. Bistro Jatek78 funguje formou výdejního okénka s provozem od pondělí do pátku od 10 do 20 h. Stále věříme, že divadelní menu divákům naservírujeme již ve středu 4. listopadu.  

Byli jsme šťastní, že pro Vás můžeme od září zase hrát. Korona má ale trochu jiné plány. Zatím nás můžete sledovat na sociálních sítích a kupovat si lístky nebo dárkové poukazy. Uděláte nám radost, protože budeme vědět, že na nás myslíte. V dohledné době si budete moci na našem webu objednat také jateční merch.

Myslet budeme i my na Vás a bude nám chybět Váš potlesk a smích! Situace, kdy jsme hráli pro výrazně menší počet diváků, než na jaký jsme zvyklí, pro nás nebyla snadná. Ale je to náš závazek k divákům, divadelní profesi i ke kultuře jako takové. Věříme, že tomuto závazku opět brzy dostojíme! 

Zrušená představení

(12. 10.—3. 11.) 

Konkrétní informace o zrušených představeních, jejich přesunech či náhradních termínech v nejbližších dnech najdete na webu u příslušného představení. Diváky, kteří si vstupenky zakoupili on-line, budeme kontaktovat přímo přes našeho prodejce GoOut. Pokud jste vstupenky kupovali na pokladně divadla či máte vypečenejší dotaz, napište nám na e-mail vstupenky@jatka78.cz nebo volejte na 775 402 027. 

Děkujeme za Vaši dosavadní podporu a díky, že #PatříteNaJatka!

Vaše Jatka78

A.I. A Simple Space Amerikánka Batacchio Bílý tesák Biograf Bratří speciál Cirkusárium Cizokrajní ložníci Goršek Honey Hra o trůn iOtesánek Knot La Putyka Mimikry – Mše za duše vol.3 Něžný testosteron Novoroční koncert Police Symphony Orchestra Poslední večeře Příběhy malé Lupitiny González Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Roots Setkání před Betlémem Sweat and Ink Up End Down Vánoce za časů našich prababiček aneb Jak se v Čechách strašívalo Vánoční svatba sněhuláka Karla Vyšla hvězda nad Betlémem White Rabbit Red Rabbit #16