Gravity & Other Myths AUS

Backbone

Vrcholová akrobacie a hvězdy australského nového cirkusu.

po 18. 6. 19:30 300 — 490 Kč

Backbone zkoumá různé pohledy na to, co to je síla, kde se bere a jak je měřena. Zběsilá oslava spojení lidí prověří hranice síly fyzické, síly emocí, síly jednotlivce i kolektivu. Vše se odehrává tady a teď. Publikum nemusí na výlet do Verony, stačí divadlo, jeviště a dobře se dívat!

Backbone je třetí inscenací souboru. Předcházela mu show A Simple Space, mezinárodně velice úspěšná, s více než 350 reprízami na 68 divadelních a festivalových scénách v 18 zemích.

"Strhující světová premiéra, perfektní kombinace plynulosti, odvahy a nebezpečí... Působivá síla těla a charakteru, potřebná k vymanění z tohoto zuřivého představení, dokazuje disciplínu a kamarádství, jež jsou na jevišti zřídkakdy k vidění. Jednoduchá a radostná podívaná."  

Limelight Magazine  

“Cirkus tak, jak jste ho nikdy předtím neviděli, posunutý k jeho konceptuálním a mozkovým limitům. Žánru vzdorující, provokativní, vizuálně extravagantní... Tak intenzivně krásné, až jste hrdí, že jste člověkem!"  

InDaily  

“Báječné splynutí akce a reakce ... Výmluvná a senzační akrobacie, plná originálních zákrutů, které tvoří nový a svébytný jazyk.”   

The Advertiser

"Obratnost a vytrvalost umělců jsou mimořádně působivé. Důvěra, kterou k sobě musí chovat navzájem, jejich absolutní cit pro detail a porozumění vlastním hranicím, není ničím menším, než velkolepým. Je to nový druh cirkusu. "   

Barefoot Review
Délka představení
75 min.
Vhodné od
neomezené
Jazyk
Bez jazykové bariéry
Premiéra
15. 3. 2017

Tvůrci & obsazení

  • Hrají: Martin Schreiber, Lachlan Binns, Jascha Boyce, Jacob Randell, Lewie West, Lewis Rankin, Joanne Curry, Mieke Lizotte, Lachlan Harper, Jackson Manson
  • Hudba: Elliot Zoerner, Shenton Gregory
  • Režie: Darcy Grant
  • Set design, světelný design: Geoff Cobham
  • Produkce: Craig Harrison
  • Kreativní spolupráce: Triton Tunis-Mitchell
3100°C mé krve Backbone Barber shop Batacchio Bez hranic (charitativní představení) CHYBA Honey Infinita Kolaps Mladí Ladí Dětem – Workshop: Oran Etkin Musím ti něco říct NICK Pan Bílý, Zrzka a ti druzí Probuzení Proton !!! Slapstick Sonata Souboj Titánků Spal jsem s Marilyn Trygve vs a Baby Ukončete nástup, dveře se otvírají Up End Down Velká holešovická