Barely Methodical Troupe GB

Bromance

Žhavý novocirkusový soubor z Londýna na Jatkách78!

Barely Methodical Troupe je experimentální akrobatický soubor, kterému je vlastní spojení disciplín, jako jsou cyr wheel, parkour, hand-to-hand, breakdance či současný tanec. Na Jatka78 soubor přiveze svoji prvotinu Bromance, za niž v roce 2014 na edinburském festivalu Fringe získal Total Theatre & Jacksons Lane Award for Circus.

Oceněná show zkoumá roli mužského společenství a jeho limitů. Bromance je pětihvězdičkový cirkus o kamarádství a náklonnosti. Spektakulární, dojemná a vzrušující přehlídka síly a fyzického hrdinství, kde se z obyčejného potřesení rukou stávají mistrně provedená stojka nebo salto vzad i vpřed.

Trio tvořené Louisem Giftem, Berenem D'Amicem a Charliem Wheelerem (na Jatkách78 ho bude alternovat Peter Shirley) je považováno za vycházející hvězdy britské novocirkusové scény.

„Měli jsme příležitost vytvořit show. Tak jsme si řekli: Co máme my tři společného? Měli jsme jasno v tom, že nechceme dělat představení o politice nebo nějakých vzletných tématech. Udělali jsme tedy show o přátelství mezi muži, protože to je to, co zažíváme každý den.“

 

„Úžasné!“ ★★★★

Time Out

„Rozhodně stojí za vidění.“ ★★★★

The Metro

„Velkolepá show, při které vám spadne čelist.“ ★★★★★

The Stage

„Dojemná a hluboká show o tom, jaké je to být mužem.“ ★★★★★

Financial Times

 

Délka představení
50 min.
Vhodné od
8 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

  • Účinkující Beren D'Amico, Louis Gift, Peter Shirley

  • Režie Eddie Kay

  • Producentka Di Robson (DREAM)
  • Fotografie Ella Robson Guilfoyle, Chris Nash
  • Produkce Hannah Blamire
Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Bratří speciál Bull + Hard sell Cabaret Bears Costume Euchrid Goršek Hnízdo na nitkách / pro školy  Honey Hra o trůn Interaktivní koncert pro děti Isole Jednoznačné „asi“ Knot La Putyka Only bones v1.0 – Thom Monckton Poslední večeře Přecházení Předčasný výkvět Prezidementi Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Semaphore Souboj Titánků Sweat and Ink Up End Down Velká holešovická We Agree to Disagree White Rabbit Red Rabbit #11 White Rabbit Red Rabbit #12 White Rabbit Red Rabbit #13 White Rabbit Red Rabbit #14