Barely Methodical Troupe EN

Bromance

Žhavý novocirkusový soubor z Londýna na Jatkách78!

29. 11. 19:30 350 — 490 Kč

Barely Methodical Troupe je experimentální akrobatický soubor, kterému je vlastní spojení disciplín, jako jsou cyr wheel, parkour, hand-to-hand, breakdance či současný tanec. Na Jatka78 soubor přiveze svoji prvotinu Bromance, za niž v roce 2014 na edinburském festivalu Fringe získal Total Theatre & Jacksons Lane Award for Circus.

Oceněná show zkoumá roli mužského společenství a jeho limitů. Bromance je pětihvězdičkový cirkus o kamarádství a náklonnosti. Spektakulární, dojemná a vzrušující přehlídka síly a fyzického hrdinství, kde se z obyčejného potřesení rukou stávají mistrně provedená stojka nebo salto vzad i vpřed.

Trio tvořené Louisem Giftem, Berenem D'Amicem a Charliem Wheelerem je považováno za vycházející hvězdy britské novocirkusové scény.

„Měli jsme příležitost vytvořit show. Tak jsme si řekli: Co máme my tři společného? Měli jsme jasno v tom, že nechceme dělat představení o politice nebo nějakých vzletných tématech. Udělali jsme tedy show o přátelství mezi muži, protože to je to, co zažíváme každý den.“

 

„Úžasné!“ ★★★★

Time Out

„Rozhodně stojí za vidění.“ ★★★★

The Metro

„Velkolepá show, při které vám spadne čelist.“ ★★★★★

The Stage

„Dojemná a hluboká show o tom, jaké je to být mužem.“ ★★★★★

Financial Times

 

Délka představení
50 min.
Vhodné od
8 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry

Tvůrci & obsazení

  • Účinkující Beren D'Amico, Louis Gift, Charlie Wheeler

  • Režie Eddie Kay

  • Producentka Di Robson (DREAM)
  • Fotografie Ella Robson Guilfoyle, Chris Nash
  • Produkce Hannah Blamire
ADHD Amerikánka Vol. 3 #1 Amerikánka Vol. 3 #2 Amerikánka Vol. 3 #3 Amerikánka Vol. 3 #4 Amerikánka Vol. 3 #5 Amerikánka Vol. 3 #6 Bajaja Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Beznot opět bez bot Black Black Woods Bratří speciál Bromance Cabaret Bears Costume Don't Quijote Funus Hard sell Honey Já, ty a to Křest stejnojmenného CD Mezi námi Mikulášská jatka Na krev NICK O humoru + Absolutely O kohoutkovi a slepičce a Krabičková pohádka Poslední večeře Prasečí cirkus Přecházení Příběhy malé Lupitiny González Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Sezóna X Slapstick Sonata Trojhlas aneb loutková animace třikrát jinak Untitled Up End Down Symphony Vánoce pana Sovy Vánoční příběh Vyšla hvězda nad Betlémem White Rabbit Red Rabbit #10 White Rabbit Red Rabbit #8 White Rabbit Red Rabbit #9