Barely Methodical Troupe GB

Bromance

Žhavý novocirkusový soubor z Londýna na Jatkách78!

Barely Methodical Troupe je experimentální akrobatický soubor, kterému je vlastní spojení disciplín, jako jsou cyr wheel, parkour, hand-to-hand, breakdance či současný tanec. Na Jatka78 soubor přiveze svoji prvotinu Bromance, za niž v roce 2014 na edinburském festivalu Fringe získal Total Theatre & Jacksons Lane Award for Circus.

Oceněná show zkoumá roli mužského společenství a jeho limitů. Bromance je pětihvězdičkový cirkus o kamarádství a náklonnosti. Spektakulární, dojemná a vzrušující přehlídka síly a fyzického hrdinství, kde se z obyčejného potřesení rukou stávají mistrně provedená stojka nebo salto vzad i vpřed.

Trio tvořené Louisem Giftem, Berenem D'Amicem a Charliem Wheelerem (na Jatkách78 ho bude alternovat Peter Shirley) je považováno za vycházející hvězdy britské novocirkusové scény.

„Měli jsme příležitost vytvořit show. Tak jsme si řekli: Co máme my tři společného? Měli jsme jasno v tom, že nechceme dělat představení o politice nebo nějakých vzletných tématech. Udělali jsme tedy show o přátelství mezi muži, protože to je to, co zažíváme každý den.“

 

„Úžasné!“ ★★★★

Time Out

„Rozhodně stojí za vidění.“ ★★★★

The Metro

„Velkolepá show, při které vám spadne čelist.“ ★★★★★

The Stage

„Dojemná a hluboká show o tom, jaké je to být mužem.“ ★★★★★

Financial Times

 

Délka představení
50 min.
Vhodné od
8 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

  • Účinkující Beren D'Amico, Louis Gift, Peter Shirley

  • Režie Eddie Kay

  • Producentka Di Robson (DREAM)
  • Fotografie Ella Robson Guilfoyle, Chris Nash
  • Produkce Hannah Blamire
Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Beznot opět bez bot Biograf Bratří speciál Budulínek Bull + Hard sell Cabaret Bears Costume Don't Quijote Družina Honey Isole Knot La Putyka Malý pán Memories of Fools Mikulášská jatka Mikulášská Late Night Show Poslední večeře Přecházení Prezidementi Probuzení Proton !!! Ptačí cirkus Putinovi agenti Semaphore STRAPMANIA Up End Down Symphony Vánoční příběh Vyšla hvězda nad Betlémem White Rabbit Red Rabbit #10