Analog INT

Finale

Dynamická podívaná kombinující hudební a novocirkusové vystoupení.

Berlínský soubor za podpory Cirku La Putyka a Jatek78 představuje velmi netradiční podívanou, která kombinuje hudební a novocirkusové vystoupení. Osm přátel, mezi nimi špičkoví akrobaté a hudebníci, se setkává, aby předvedlo ty nejlepší kousky, z nichž každý je hoden skutečného grand finale.

Připravte se na show plnou akrobacie doprovázenou sametovým hlasem zpěvačky Eny Wild a dynamickým bubnováním Lukase Thieleckeho. Jedinečná podívaná inspirovaná undergroundovou hudební scénou, odvážnými filmovými kousky a tradičními i méně tradičními cirkusovými triky.

Se svojí originální estetikou, nekonvenčním přístupem a sympatiemi, které ve vás berlínský soubor Analog zaručeně vzbudí, FINALE vytváří energii, které je nesmírně těžké odolat. Během této podívané umělci neztělesňují fiktivní postavy, ale vždy zůstávají sami sebou.

FINALE je bezesporu jízda. A jaká je? Jednoznačně divoká, nesmírně vtipná a 100% autentická! Obrovským vkladem představení je, že diváci nestojí opodál, ale jsou jeho nedílnou součástí, která žene artisty k výkonům až za hranicemi lidských možností. FINALE je vzrušujícím a sdíleným zážitkem z nového cirkusu, během něhož vás vůbec nepřekvapí, že ihned po potlesku show plynule přejde ve večírek a že nakonec skončíte s drinkem v ruce pod roztočenou disco koulí.

“Show překypující energií.”

Zitty 

"Publikum plné úsměvů, smíchu a naprostého úžasu." 

Berliner Zeitung 

"Jednoduše perfektní večer hned s několika zlatými hřeby." 

Berliner Morgenpost

“Budete fandit, až vám budou vibrovat ušní bubínky. Reakce publika není o nic méně intenzivní než ohromující nasazení účinkujících.” 

Junge Welt
Délka představení
80 min.
Vhodné od
6 let
Jazyk
částečně anglicky
Premiéra
15. 3. 2018

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

 

 • Hrají Bertan Canbeldek, Ole Lehmkuhl, Richie Maguire, Lukas Thielecke, Manda Rydman, Ena Wild, Carlos Zaspel, Florian Zumkehr
 • Kreativní vedení projektu Florian Zumkehr & Rostislav Novák ml.
 • Kostýmy Kristina Nováková Záveská
 • Světelný design Ondřej Kyncl
 • Scénografie Hynek Dřízhal
 • Výtvarník scény Lukáš Musil
 • Hudební aranžmá & sound design Jindřich Kravařík
 • Autoři hudby Lukas Thielecke & Ena Soukou
 • Produkce Bětka Hocková
 • Foto & video Jakub Jelen
 • Analog je živoucí těleso, jehož existence je umožněna díky kreativnímu vkladu všech jeho spolupracovníků a přátel. Z tohoto důvodu děkujeme zejména umělcům z původního obsazení této show. Byli jimi: Marie-Pier Campeau, Merlin Ettore, Lena Kilchitskaya, Ethan Law, Remi Martin Lenz, Eike von Stuckenbrok, Vinzenz Wagner.
A na noze pevnina Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Biograf Bratří speciál Bull + Hard sell Cabaret Bears Costume Elegance molekuly Goršek Hnízdo na nitkách / pro školy  Honey Interaktivní koncert pro děti Isole Knot La Putyka Memories of Fools O Palečkovi Only Bones Poslední večeře Poutníci po hvězdách Poutníci po hvězdách / pro školy Přecházení Předčasný výkvět Prezidementi Probuzení Proton !!! Ptáček a lev Putinovi agenti Semaphore Souboj hodnot pro Be Charity Svědomitě nepřipravení Sweat and Ink Ucpanej systém Úsvit pestíků We Agree to Disagree White Rabbit Red Rabbit #11 White Rabbit Red Rabbit #12 Z tajného deníku Smolíčka Pé