IC3 Collective INT

Kid

Jatka78 opět přiváží do Prahy mladou krev z prestižní zahraniční univerzity cirkusového umění!

Děkujeme za nákup vstupenky na představení Kid, které proběhne 11/7 od 19.30. Dovolujeme si Vás upozornit, že z provozních důvodů se představení neodehraje na Jatkách78, ale v DOX+ (Poupětova 3, Praha 7, 3 zastávky tramvají č. 12 z Pražské tržnice). Čas představení zůstává stejný, mění se pouze Jatka78 za nový divadelní prostor v DOX+.

 

Vstupenky zůstávají v platnosti, není třeba je měnit za jiné.

 

Děkujeme za pochopení!

 

Jatka78 & tým IC3 Collective

 

Být dítě, jenom tak být ztracen, je cesta mezi začátkem a koncem.   

Kdyby však náš cíl byl bod ztracenosti, jak bychom na to reagovali? 

Novocirkusové představení Kid vzniklo v rámci třetího ročníku  studia na univerzitě novocirkusového umění. Jatka78 tak do Prahy opět pozvala talentované studenty, kteří se cíleně věnují žánru nového cirkusu. Přijďte v létě do Holešovic poznat budoucí hvězdy nového cirkusu, o kterých ještě hodně uslyšíte!

Kromě českých akrobatů, kteří v současné době nemají jinou možnost, než studovat nový cirkus na zahraničních vysokých školách, se v inscenaci Kid představí jejich spolužáci a kamarádi z Belgie, Itálie, Španělska, Finska, Irska, Německa, USA či Velké Británie.

Společně s italským režisérem Francescem Sgró mezinárodní třída studentů bakalářského cirkusového oboru vytvořila představení a posléze uvedla premiéru na festivalu Cirque Mania v divadle Korzo v Hagu. V červenci 2019 pak představení exkluzivně uvedeme na Jatkách78!

 

Délka představení
70 min.
Vhodné od
5 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry
Premiéra
21. 3. 2019

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

Hrají Aleš Hrdlička, Saana Tolonen, Dries Vanwalle, Elena Damasio, Xenia Bannuscher, Jonas Alich , Jessica Hellmuth, Christopher Mcauley, Ethan Leamon, Chané Henderson, Sirio Fernández Rubio, Alžběta Tichá, Will Blenkin

Režie Francesco Sgró 

Hudba Pino Basile 

Foto Kolja Huneck

A na noze pevnina Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Biograf Bratří speciál Bull + Hard sell Cabaret Bears Costume Elegance molekuly Goršek Hnízdo na nitkách / pro školy  Honey Interaktivní koncert pro děti Isole Knot La Putyka Memories of Fools O Palečkovi Only Bones Poslední večeře Poutníci po hvězdách Poutníci po hvězdách / pro školy Přecházení Předčasný výkvět Prezidementi Probuzení Proton !!! Ptáček a lev Putinovi agenti Semaphore Souboj hodnot pro Be Charity Svědomitě nepřipravení Sweat and Ink Ucpanej systém Úsvit pestíků We Agree to Disagree White Rabbit Red Rabbit #11 White Rabbit Red Rabbit #12 Z tajného deníku Smolíčka Pé