IC3 Collective INT

Kid

Jatka78 opět přiváží do Prahy mladou krev z prestižní zahraniční univerzity cirkusového umění!

Děkujeme za nákup vstupenky na představení Kid, které proběhne 11/7 od 19.30. Dovolujeme si Vás upozornit, že z provozních důvodů se představení neodehraje na Jatkách78, ale v DOX+ (Poupětova 3, Praha 7, 3 zastávky tramvají č. 12 z Pražské tržnice). Čas představení zůstává stejný, mění se pouze Jatka78 za nový divadelní prostor v DOX+.

 

Vstupenky zůstávají v platnosti, není třeba je měnit za jiné.

 

Děkujeme za pochopení!

 

Jatka78 & tým IC3 Collective

 

Být dítě, jenom tak být ztracen, je cesta mezi začátkem a koncem.   

Kdyby však náš cíl byl bod ztracenosti, jak bychom na to reagovali? 

Novocirkusové představení Kid vzniklo v rámci třetího ročníku  studia na univerzitě novocirkusového umění. Jatka78 tak do Prahy opět pozvala talentované studenty, kteří se cíleně věnují žánru nového cirkusu. Přijďte v létě do Holešovic poznat budoucí hvězdy nového cirkusu, o kterých ještě hodně uslyšíte!

Kromě českých akrobatů, kteří v současné době nemají jinou možnost, než studovat nový cirkus na zahraničních vysokých školách, se v inscenaci Kid představí jejich spolužáci a kamarádi z Belgie, Itálie, Španělska, Finska, Irska, Německa, USA či Velké Británie.

Společně s italským režisérem Francescem Sgró mezinárodní třída studentů bakalářského cirkusového oboru vytvořila představení a posléze uvedla premiéru na festivalu Cirque Mania v divadle Korzo v Hagu. V červenci 2019 pak představení exkluzivně uvedeme na Jatkách78!

 

Délka představení
70 min.
Vhodné od
5 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry
Premiéra
21. 3. 2019

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

Hrají Aleš Hrdlička, Saana Tolonen, Dries Vanwalle, Elena Damasio, Xenia Bannuscher, Jonas Alich , Jessica Hellmuth, Christopher Mcauley, Ethan Leamon, Chané Henderson, Sirio Fernández Rubio, Alžběta Tichá, Will Blenkin

Režie Francesco Sgró 

Hudba Pino Basile 

Foto Kolja Huneck

Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Bratří speciál Bull + Hard sell Cabaret Bears Costume Euchrid Goršek Hnízdo na nitkách / pro školy  Honey Hra o trůn Interaktivní koncert pro děti Isole Jednoznačné „asi“ Knot La Putyka Only bones v1.0 – Thom Monckton Poslední večeře Přecházení Předčasný výkvět Prezidementi Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Semaphore Souboj Titánků Sweat and Ink Up End Down Velká holešovická We Agree to Disagree White Rabbit Red Rabbit #11 White Rabbit Red Rabbit #12 White Rabbit Red Rabbit #13 White Rabbit Red Rabbit #14