IC3 Collective INT

Kid

Mladá krev z prestižní zahraniční univerzity cirkusového umění opět na Jatkách78!

čt 11. 7. 19:30 250 — 350 Kč

Být dítě, jenom tak být ztracen, je cesta mezi začátkem a koncem.   

Kdyby však náš cíl byl bod ztracenosti, jak bychom na to reagovali? 

Novocirkusové představení Kid vzniklo v rámci třetího ročníku  studia na univerzitě novocirkusového umění. Jatka78 tak do Prahy opět pozvala talentované studenty, kteří se cíleně věnují žánru nového cirkusu. Přijďte v létě do Holešovic poznat budoucí hvězdy nového cirkusu, o kterých ještě hodně uslyšíte!

Kromě českých akrobatů, kteří v současné době nemají jinou možnost, než studovat nový cirkus na zahraničních vysokých školách, se v inscenaci Kid představí jejich spolužáci a kamarádi z Belgie, Itálie, Španělska, Finska, Irska, Německa, USA či Velké Británie.

Společně s italským režisérem Francescem Sgró mezinárodní třída studentů bakalářského cirkusového oboru vytvořila představení a posléze uvedla premiéru na festivalu Cirque Mania v divadle Korzo v Hagu. V červenci 2019 pak představení exkluzivně uvedeme na Jatkách78!

 

Délka představení
70 min.
Vhodné od
5 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry
Premiéra
21. 3. 2019

Tvůrci & obsazení

Hrají Aleš Hrdlička, Saana Tolonen, Dries Vanwalle, Elena Damasio, Xenia Bannuscher, Jonas Alich , Jessica Hellmuth, Christopher Mcauley, Ethan Leamon, Chané Henderson, Sirio Fernández Rubio, Alžběta Tichá, Will Blenkin

Režie Francesco Sgró 

Hudba Pino Basile 

Foto Kolja Huneck

ADHD Amerikánka Bez hranic Biograf Biograf / pro školy Bratří speciál Bull Cabaret Bears Costume Correspondence Družina Hard sell Isole Kid Kolaps Mezi námi / pro školy Nesnesitelná tekutost bytí NICK O humoru + Absolutely Plovárna Poslední večeře Poutníci po hvězdách / pro školy Přecházení Probuzení Proton !!! Souboj Titánků Sweat and Ink Ukončete nástup, dveře se otvírají Untitled Velká holešovická White Rabbit Red Rabbit #5 White Rabbit Red Rabbit #6 Zahajovací koncert sezóny 2019/2020