Loutky bez hranic CZ

Příběhy malé Lupitiny González

Veselá loutková výprava do Mexika.

🛈 Vážení diváci, 

vzhledem k vyhlášeným opatřením žádné z představení do 3. 11. neproběhne v plánovaném termínu. V současné chvíli aktivně hledáme řešení nastalé situace. O přesunu a převedení platnosti vstupenek na nové datum, či o případném zrušení představení (v případě nemožnosti přesunu), Vás budeme co nejdříve informovat. Zároveň prosíme o schovívavost, trpělivost a pochopení, vzhledem k našemu nabitému programu může hledání nového termínu chvíli trvat. Děkujeme, že stojíte při nás, i v této turbulentní době.

Vaše Jatka78

–––––

Vstupné na dětské představení platí i dospělí, kteří doprovázejí děti do sálu.

Veselá loutková výprava do Mexika na barevnou oslavu Dušiček. Děti se podívají do rodiny malé Lupity González, kde právě začíná Día de los Muertos, mexický sváteční Den mrtvých. Nebude ale potřeba se bát, bude se tančit a zpívat. Pohádka, kde se smrtečky a smrťáci scházejí, společně si vyprávějí příběhy a od srdce se zasmějí.

Představení získalo ocenění:
• „Nejlepší představení pro děti“ – Festival of Puppetry Art 2018 v Bielsko-Biała (Polsko)
• „Herecký výkon“ pro D. Bouzkovou – Festival of Puppetry Art 2018 v Bielsko-Biała (Polsko)
• „Zvláštní cena poroty“ – festival Skupova Plzeň 2016.

Po představení následuje výtvarná dílna.

Délka představení
50 min.
Vhodné od
4 let
Jazyk
česky
Premiéra
31. 10. 2015

Představení a vstupenky

Tvůrci & obsazení

  • Hrají Dora Bouzková
  • Autor a režie Dora Bouzková
  • Dramaturgie Dora Bouzková, Magdalena Koděrová
  • Výprava a loutky Magdalena Koděrová
A.I. A Simple Space Amerikánka Batacchio Bílý tesák Biograf Bratří speciál Cirkusárium Cizokrajní ložníci Goršek Honey Hra o trůn iOtesánek Knot La Putyka Mimikry – Mše za duše vol.3 Něžný testosteron Novoroční koncert Police Symphony Orchestra Poslední večeře Příběhy malé Lupitiny González Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Roots Setkání před Betlémem Sweat and Ink Up End Down Vánoce za časů našich prababiček aneb Jak se v Čechách strašívalo Vánoční svatba sněhuláka Karla Vyšla hvězda nad Betlémem White Rabbit Red Rabbit #16