Cirk La Putyka CZ

Silvestrovské Roots

Netradiční silvestrovská noc s Cirkem La Putyka.

Dámy a pánové,

Cirk La Putyka zve na speciální silvestrovské uvedení představení Roots!

Zažijte netradiční silvestrovskou noc ve stylu kabaretu. Zapomeňte na rušné oslavy a přidejte se na barevnou a fascinující cestu ke kořenům cirkusu. Během večera budeme servírovat představení Roots a speciální mix občerstvení pro všechny smysly.

Inscenace Roots vypráví poetickou a zároveň drsnou historii cirkusového umění skrze osobní příběhy protagonistů. Každý z nich se k cirkusu dostal jinou cestou. Právě teď a tady se setkávají na jevišti, aby vám ukázali velké věci. Roots je druhou částí trilogie Family Roots in Black Black Woods.

První polovina inscenace ukazuje vývoj cirkusu od začátku 20. století do roku 1989, který byl pro řadu členů tvůrčího týmu zásadním životním zlomem. Pád železné opony je zároveň i pojítkem mezi Cirkem La Putyka a prestižním kabaretem Chamäleon, pro který představení vzniklo. Druhá část hry je inspirována životními příběhy osmi protagonistů. Někdo studoval profesionální cirkusovou školu v Kanadě, někdo ve Švédsku, někdo ji nestudoval vůbec, ale profesionálním umělcem se postupem času stal. Někteří procestovali svět, mají zkušenosti s různými scénami, zažili velké tour a propracovali se k vlastnímu tvůrčímu rukopisu.

Poznámka: Na diváky bude čekat netradičně uspořádané hlediště v podobě kavárenského či kabaretního posezení. Během představení budeme zanášet jídlo a pití. Proto divákům doporučujeme, aby přišli do divadla dříve než na poslední chvíli, aby si mohli jídlo a pití objednat či sníst a vypít v klidu. V rámci silvestrovské noci pro diváky bude připraveno speciální překvapení.

Vstupenky nabízíme ve třech cenových kategoriích:

Zlatá vstupenka (850 Kč)

– sezení na jevišti, u stolku se čtyřmi židličkami, se servisem po celou dobu

Stříbrná vstupenka (790 Kč)

– sezení v hledišti, u stolku s pěti židličkami, se servisem po celou dobu

Bronzová vstupenka (590 Kč)

– sezení v horní části hlediště, bez stolku, s omezeným servisem (zanášení pokrmů pouze před představením a během přestávky)

Jednotná cena pro ZTP/doprovod: 350 Kč (pouze stůl č. 24)

Silvestrovská vstupenka obsahuje welcome drink, speciální občerstvení a vystoupení DJ All In. 

Další slevy neposkytujeme.

Délka představení
100 min.
Vhodné od
13 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry
Premiéra
17. 3. 2016

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

 • Koncept a režie: Rostislav Novák ml. 
 • Obsazení: Lisa Matilda Angberg, Michal Boltnar, Vojtěch Fülep, Jiří Kohout, Daniel Komarov, Ethan Law, Mira Leonard, Esmeralda Nikolajeff, Jiří Weissmann 
 • Scénografie: Hynek Dřízhal 
 • Kostýmy & make-up: Kristina Záveská 
 • Hudba: Jan Balcar 
 • Choreografie: Šárka Bočková, Alexandr Volný 
 • Video projekce: Jakub Jelen 
 • Grafický design: Martin Sršeň 
 • Foto: Tomáš Třeštík 
 • Zvuk: Jan Středa 
 • Světla: Jan Mlčoch 
 • Produkce: Vít Novák, Kristýna Milaberská 
 • Producent: CHAMÄLEON Theater, Cirk La Putyka 
 • Spolupracovali: Alexandr Minajev, Jan Bažant, Olin Procházka, Lenka Habartová, Jan Balcařík, Vendula Bělochová, Aneta Antošová, Andrej Rády, Klára Felixová, Jana Skořepová, Lenka Štěpánková, Pavel Alinče, David Hrbek, Ivan Letko, Václav Mojtěžík, Libor Makovec 
 • Poděkování: Zvláštní poděkování patří Anně Novákové Kopecké, Rosťově mamince, za zapůjčení rodinného dědictví, a dále rodinám všech zúčastněných za to, z jak hlubokých kořenů mohou růst naše příběhy.
ADHD Amerikánka Barber shop Batosnění Beznot bez bot Biograf Black Black Woods Bratří speciál Bull Cabaret Bears Costume Correspondence Honey Isole Jabloňová pohádka Jak (ne)dělat rádio Kolaps La Putyka Malíři Mezi námi Moment! Nesnesitelná tekutost bytí NICK No Animal Circus Evening O Červené Karkulce Pohádka ze staré knihy Poslední večeře Poutníci po hvězdách Probuzení Proton !!! Setkání před Betlémem Sweat and Ink Teatro Delusio Teatromat Tři siláci na silnici Untitled Up End Down Symphony White Rabbit Red Rabbit #1 White Rabbit Red Rabbit #2 White Rabbit Red Rabbit #3 White Rabbit Red Rabbit #4 White Rabbit Red Rabbit #5 White Rabbit Red Rabbit #6