Collectif Malunés BE

We Agree to Disagree

Sbalili si teeterboard, cyr wheel, závěsnou hrazdu, vypilovali salta a míří z Belgie na Jatka78, aby zde předvedli světovou premiéru nové show!

po 27. 4. 20:00 590 Kč

Do Prahy se vrací hvězdy Letní Letné 2017! Velká parta mladých nadšenců z Belgie před dvěma lety okouzlila diváky i divadelní kritiky svojí show Forever, happily... Recenze těmto sympaťákům dávaly až neuvěřitelných 100 %! 

Se stoprocentním nasazením se dá u Collectif Malunés počítat i v jejich nové inscenaci We Agree to Disagree, kterou Jatka78 v dubnu exkluzivně uvedou ve světové premiéře. Z celého světa – z Francie, Španělska, Belgie či Velké Británie, si tito umělci sbalí své saky-paky s teeterboardem, závěsnou hrazdou, cyr wheelem, kostýmy, saxofonem, kytarou a trubkou, aby přijeli na Jatka78. Představení odehrají v kouzelném prostoru haly 11A, tzv. Skleněnky, ve které jste mohli v předchozích letech vidět například Nesnesitelnou tekutost bytí.

Company je proslulá těmi nejnáročnějšími artistickými čísly na hrazdě nebo v závěsu. Originálně pojatá choreografie a nebezpečná salta vysoko nad zemí vám vyrazí dech! Čeká vás také mistrně zvládnutá pozemní akrobacie a skvělá živá hudba. Vše završuje naprosto sebevědomý herecký projev a velká dávka ironie, která dělá z Collectif Malunés opravdové hvězdy novocirkusového žánru. 

Publikum belgického souboru je směsicí různých etnik, pohlaví, sexuální orientace či identity. Představení, We Agree to Disagree se Collectif Malunés snaží oslavit tuto rozmanitost a demokracii, která je cirkusu vlastní. 

 

"Normální" cirkusová představení tato produkce převyšuje především schopností dění na pódiu zcela přirozeně propojit do plynulého proudu zábavných, vykloubených a často docela drasticky veselých situací."

Vladimír Mikulka, Recenze: Hvězdou Letní Letné je Collectif Malunés, Aktuálně.cz

 

Fotografie: František Ortmann / Letní Letná (představení Forever, happily...), archiv souboru

 

 

Délka představení
50 min.
Vhodné od
5 let
Jazyk
částečně anglicky
Premiéra
27. 4. 2020

Tvůrci & obsazení

 

  • Tvůrci a obsazení Juliette Correa, Lola Devault-Sierra, Simon Bruyninckx, Arne Sabbe, Gabriel Larès, Nickolas Vancorven, Luke Horley, Bram Dobbelaere, Eugénie Fraigneau, Anne-Agathe Prin, Anthony Caruana, Olivier Duris
A na noze pevnina Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Biograf Bratří speciál Bull + Hard sell Cabaret Bears Costume Don't Quijote Družina Elegance molekuly Goršek Honey Interaktivní koncert pro děti Isole Knot La Putyka Malíři Malostranská zimní pohádka Memories of Fools O Palečkovi Only Bones Poslední večeře Poutníci po hvězdách Přecházení Prezidementi Probuzení Proton !!! Ptáček a lev Putinovi agenti Semaphore Svědomitě nepřipravení Ucpanej systém We Agree to Disagree White Rabbit Red Rabbit #11 White Rabbit Red Rabbit #12 Z tajného deníku Smolíčka Pé Zuna