Manda Rydman SWE

Semaphore

Výjimečná akrobacie a neuvěřitelný komediální talent. To je Manda!

so 21. 3. 19:30 290 — 390 Kč

Manda Rydman je všestranná akrobatka a komička původem ze Švédska. Čeští diváci si na Mandu jistě pamatují z berlínského projektu Analog, ve kterém předvedla hned několik vzrušujících akrobatických čísel. Mladá akrobatka se zabývá především závěsnou akrobacií na laně a kruhu. Skvěle zvládá také pozemní akrobacii. Vše doprovází její pověstný smysl pro humor, který rozesměje velké i malé diváky.

Jatka78 exkluzivně uvedou první sólový projekt této umělkyně. Představení Semaphore vzniklo na základě předchozí rezidence Mandy Rydman na Jatkách78. Podkladem pro jeho námět bylo setkávání se s publikem z celého světa, které akrobacie nenechává chladnými, a vždy má připraveno řadu zvídavých otázek, protože se o představení touží dozvědět více. 

Jak a proč dochází k tomu, že se lidské tělo při náročných akrobatických kouscích nezlomí? Nebojí se Manda toho, že z velké výšky spadne a ublíží si? Ve snaze najít odpovědi na tyto otázky, se Manda na jevišti zamotává, vymotává a znovu zamotává do svých osobních vzpomínek nejen z uměleckého, ale i osobního života. 

 

"Hadí žena Manda Rydman je někde mezi Pippi Dlouhou punčochou a punkovou verzí malé mořské panny zavěšené v kruhu vysoko nad zemí."

Malena Forsare Helsingborgs Dagblad

 

"Různé kousky prováděné ve vysoké výšce vyvolávají nebezpečí a krásu zároveň. Obrovské riziko smyslných piruet a veletočů vám dojde až ve chvíli, kdy uvidíte Mandu viset pouze za patu hlavou dolů."

Chicago Theater Beat

 

“Magická Manda Rydman ve vzdušné akrobacii na laně a kruhu ukazuje, jak kombinovat půvab a sílu. Připravte se na to, že během jejího vystoupení budete několikrát zatajovat dech."

Mein event-tipp Berlin
Délka představení
47 min.
Vhodné od
6 let
Jazyk
částečně anglicky
Premiéra
6. 12. 2018

Tvůrci & obsazení

  • Účinkuje Manda Rydman
  • Koncept Manda Rydman
  • Za podpory Cirkör LAB, Jatka78, Subtopia
A na noze pevnina Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Biograf Bratří speciál Bull + Hard sell Cabaret Bears Costume Don't Quijote Družina Elegance molekuly Goršek Honey Interaktivní koncert pro děti Isole Knot La Putyka Malíři Malostranská zimní pohádka Memories of Fools O Palečkovi Only Bones Poslední večeře Poutníci po hvězdách Přecházení Prezidementi Probuzení Proton !!! Ptáček a lev Putinovi agenti Semaphore Svědomitě nepřipravení Ucpanej systém We Agree to Disagree White Rabbit Red Rabbit #11 White Rabbit Red Rabbit #12 Z tajného deníku Smolíčka Pé Zuna