Jatka78 & Friends CZ

Ukončete nástup, jedem zpátky do pohádky!

Děti, tenhle den bude váš!

po 17. 6. 14:00 270 — 350 Kč

Obyčejný svět může být nudný. Ale ten pohádkový? Ten je plný zábavy a dobrodružství. Tak do něj pojeďte s námi, divadelní mláďata. Čekají vás tři pohádky, o kterých budete ještě dlouho vyprávět všem svým kamarádům. A ani letos nebudou chybět cirkusové a výtvarné dílny. V pohádkové říši jménem Azyl78 na vás zkrátka čeká hora zážitků.

Na co se můžete těšit?


• Nosálci: Digitime

Představení o digitální zamořenosti a dětských starostech s humorem i vážností. Věděli jste, že nadužívání chytrých telefonů může způsobit úzkost? A že se proti tomu dá bránit? Jak to asi dopadne, když se na jevišti zjeví obří mobilní telefon? Něco nám říká, že to bude mít dobrý konec.

• My kluci, co spolu chodíme: Mami, tati, kluci říkali…

Naši Kluci toho namluví spoustu. Děti, snad byste jim nevěřily a neopakovaly to doma rodičům! Interaktivní pohádka založená na dětském šibalství a fantazii, kdy se z malých diváků a divaček stávají režiséři a režisérky svojí vlastní pohádky. 

• Malé divadélko: O Palečkovi

Pohádka o poněkud zvláštním klučíkovi Palečkovi, který vyzrál na lakomého kupce. V podání našich dvou nejmilejších herců, loutek a hudebních nástrojů. I živá muzika totiž může být vypravěčem příběhů. Zkrátka klasická pohádka v neobvyklém provedení. Jak asi bude vypadat Paleček?

• Dílny

Bez prostoru k tvorbě a zkoušení nových věcí by se tato akce neobešla. Letos pro vás máme nachystané cirkusové i výtvarné dílny. Cirkusová dílna nabízí vyblbnutí i spoustu nových možností, jak pracovat s vlastním tělem. Ve výtvarné dílně se můžete proměnit v piráta, šamana nebo třeba indiána a vyrobit si masku, kterou vám bude každý závidět. Na tohle odpoledne zkrátka dlouho nezapomenete!

Délka představení
240 min.
Vhodné od
3 let
Jazyk
česky

Tvůrci & obsazení

  • Hrají Malé divadélko Praha, My kluci, co spolu chodíme, Nosálci, CLP Studio, Jitka Barnetová