Jatka 78 & Friends CZ

Kabaret POT a LESK aneb 100 lidí 100 chutí

Otevíráme Letní scénu Jatek78!

Voláme do světa, že OTEVÍRÁME Jatka78. Voláme do světa, že otevíráme a jsme připraveni hrát. Voláme do světa, že vás potřebujeme, pokud vy potřebujete nás. Voláme do světa, že s klidem k lidem. Voláme, zpíváme, tančíme, dezinfikujeme, staráme se, opravujeme, rekonstruujeme a zkoušíme!

Hrajeme pro vás, hrajeme fyzicky v divadle i po síti. Hrajeme pro všechny, kteří jsou po celou dobu v první linii. Hrajeme pro lékaře, zdravotníky, pečovatele z hospiců, řidiče tramvají, pošťáky, restauratéry nebo pokladní v supermarketu. Ti všichni budou VIP hosty v našem divadle. A protože každý, kdo fandí divadlu, je hrdina, pouštíme několik míst do předprodeje i pro vás!

A vy máte možnost tento jedinečný večer za účasti souborů, které na Jatkách78 pravidelně vystupují, vidět naživo u nás v divadle, ale i živě na internetu. Budete mít konečně možnost vidět nás všechny na reálném 3D jevišti a my možná budeme mít šanci po dlouhé době vidět skutečné diváky a slyšet jejich potlesk. Stýskalo se nám po vás! Během večera zažijete 100 chutí, které budou servírovat borci z Cirku La Putyka a Bratrů v tricku, ale také Squadra Sua nebo DEKKADANCERS. Těšit se můžete i na Elišku Křenkovou, Jana Cinu a Petra Vančuru. Společně pokřtíme Letní scénu divadla a nový taneční sál!

Letní scéna Jatek78 bude v provozu od 30. května do 31. července. Těšíme se na vás!

Z představení je pořizován živý záznam. Svou účastí na představení dáváte najevo svůj souhlas s focením a nahráváním Vaší osoby.

Délka představení
70 min.
Vhodné od
7 let
Jazyk
česky

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

  • Režie Rosťa Novák ml., Vít Neznal
  • Vystupují Cirk La Putyka, DEKKADANCERS, Eliška Křenková, Petr Ostrouchov, Squadra Sua, Bratři v tricku, Jan Cina, My kluci, co spolu chodíme
A.I. Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Bílý tesák Biograf Bratří speciál Cirkusárium Cizokrajní ložníci Goršek Hmyzí hotel bzzzzzz Honey Hra o trůn iOtesánek Isole Kaleidoscope Knot La Putyka Novoroční koncert Police Symphony Orchestra Poslední večeře Přecházení Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Roots Setkání před Betlémem Svěcení žehem Sweat and Ink Up End Down Vánoce za časů našich prababiček aneb Jak se v Čechách strašívalo Vánoční svatba sněhuláka Karla Vyšla hvězda nad Betlémem White Rabbit Red Rabbit #15 White Rabbit Red Rabbit #16