Letní scéna: Divadlo, obloha plná hvězd a vy!

Cirk La Putyka, Vladimir 518, Amerikánka, Bratři v tricku a další

Chyběli jsme vám? Vy nám ještě víc! Od 30. května bude v provozu venkovní scéna a hrát budeme i celý červen a červenec. Program pro vás právě teď skládáme, ale část vstupenek je už teď v předprodeji!

Letní scénu společně se soubory působícími na Jatkách78 slavnostně pokřtíme v Kabaretu POT a LESK aneb 100 lidí 100 chutí. Událost bude možné sledovat také on-line, a to 27. května ve 20 hodin na sociálních sítích Jatek78, Cirku La Putyka a dalších souborů a partnerů.

Na Letní scéně se pak můžete těšit například na premiéru představení Kaleidoscope od Cirku La Putyka, které režisér Maksim Komaro koncipoval přímo pro hraní venku. Své představení na venkovní scéně přichystá i Amerikánka, opět v ojedinělém konceptu, takže i když jste už představení s Terezou Ramba a Eliškou Křenkovou viděli, vůbec to nevadí!

Odehrajeme také oblíbený koncept White Rabbit Red Rabbit s Vladimirem 518, Honzou Cinou nebo Hankou Vagnerovou. Chybět nebudou ani stálice repertoáru Jatek78 – Vosto5, Bratři v tricku nebo Squadra Sua. Improvizační večery plné smíchu na vás čekají také v podání mladého souboru My kluci, co spolu chodíme.

Některá představení jsme z produkčních důvodů nuceni odehrát uvnitř, většina z nich se ale uskuteční pod širákem v uličce u našeho divadla v Pražské tržnici. Budete tak mít možnost zažít neopakovatelnou atmosféru letních večerů a posezení na naší zahrádce. Těšíte se? My už odpočítáváme. 5, 4, 3, 2...!!!

Letní scéna probíhá pod záštitou radní pro kulturu Hany Třeštíkové a Magistrátu hl. m. Praha. 

A Simple Space Amerikánka Batacchio Bez hranic: Poslední večeře Bratří speciál Bull + Hard sell Cabaret Bears Costume Honey Hra o trůn I AM A.I. Isole Jednoznačné „asi“ Kaleidoscope Knot La Putyka Memories of Fools Poslední večeře Přecházení Předčasný výkvět Prezidementi Probuzení Proton !!! Putinovi agenti Semaphore Souboj Titánků Sweat and Ink Up End Down Velká holešovická White Rabbit Red Rabbit #11 White Rabbit Red Rabbit #13 White Rabbit Red Rabbit #14