FysioART CZ

Hnízdo na nitkách / pro školy 

Hnízdo na nitkách, interaktivní divadelní představení se vzdušnou akrobacií pro děti i starší diváky, je fyzickou bajkou o touze po svobodě, přátelství a odvaze vzlétnout až do nebe.

Divadelní představení pro školy. V případě zájmu o rezervaci školní skupiny na představení kontaktujte přímo produkci fysioart@seznam.cz, nebo tel.: +420 721 121 152.

Jak můžeme vyhrát nad svým strachem? Nebojme se mu podívat do očí…

Hnízdo na nitkách je pomyslným pokračováním dětské dramaturgické řady o důležitých cestách člověka. Po cestě k domovu (Mezi námi) a cestě na místo svých snů (Poutníci po hvězdách) se vydáváme na cestu za svobodnou volbou, za přáním svého já, za mateřstvím a dětstvím, za tím být sám sebou. Na každé z cest však číhá nebezpečí. Dokud jsme pod ochrannými křídly, nevíme o něm. Pak začneme tušit. A nakonec buď utíkáme, schováváme se, anebo se mu postavíme čelem.

Jak se povznést nad nebezpečím? Sebrat odvahu, rozběhnout se ze všech sil a roztáhnout křídla…

Hnízdo na nitkách propojuje vzdušnou akrobacii, fyzické divadlo, manipulaci s předměty, animované projekce a dětem nabízí vstoupit do příběhu, v němž mateřská láska a dětská zvídavost vítězí.

 

Délka představení
50 min.
Vhodné od
3 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry

Představení a vstupenky

Tato inscenace se teď nehraje. Aktuální program

Tvůrci & obsazení

  • Koncept, režie Hana Strejčková
  • Hudba živě Ester Valtrová a Matouš Hamerník
  • Tvorba a interpretace Veronika Smolková, Aneta Jokešová / Aurora Apetaurová, Hana Strejčková
  • Animace, projekce Anastasia Stročkova
  • Světlo Jiří Maleňák/ Tomáš Strejček 
  • Produkce FysioART 
  • Partner Městské divadlo Varnsdorf  
  • Za podpory FysioART, Ministerstvo kultury ČR, Hlavní město Praha, Nadace Život Umělce, Cirqueon
  • Work in progres 16. 10. 2019 / Jatka78
A Simple Space Amerikánka Batacchio Bez domluvy Bez hranic: Poslední večeře Dukto Happy Hour Honey Hra o trůn I AM A.I. Instantní úspěch Isole Kaleidoscope Knot La Putyka Letkyně Memories of Fools Poslední večeře Poutníci po hvězdách Přecházení Prezidementi Proton !!! Průzkum ojem Putinovi agenti Semaphore Summer Stage Sounds Sweat and Ink The Watcher Up End Down Úsvit pestíků Velká holešovická Vlez v les