Strapmania INT

STRAPMANIA

Skupina mladých cirkusových dobrodruhů zkoumá prostor ve své první misi v poloze nad zemí.

po 13. 1. 19:30 290 — 390 Kč

Německo-skandinávská company Strapmania se zabývá výhradně závěsnou akrobacií na strapsech. Uvádíme její první show, která vznikala na základě rezidencí přímo na Jatkách78.

V představení STRAPMAN!A zkoumá skupina mladých cirkusových dobrodruhů prostor ve své první misi v poloze nad zemí. Čím je toto místo ve vzduchu definováno, jaký prostor mezi sebou akrobaté mají a jak jej lze potlačit tím, že se jejich těla spojí v jedno?

Nakonec si otestují vlastní sílu proti gravitaci a zažijí, jaké je to nejen létat, ale i padat. Každý umělec pomalu proplétá síť jednotlivých cest, aby zjistil, že za pomocí strapsů může stabilitu získat, ale také ji snadno ztratit.

Divadelní představení se koná s finanční podporou Česko-německého fondu budoucnosti (Deutsch-Tschechische Zukunftsfonds). 

Délka představení
60 min.
Vhodné od
6 let
Jazyk
Bez jazykové bariéry
Premiéra
13. 1. 2020

Tvůrci & obsazení

  • Účinkují: Anders Björklund, Laura Borkowski, Mona Tesch, Rasmus Ohrt
  • Kreativní vedení: Elise Reine
  • Taneční choreografie: Lena Zinnen
  • Asistentka produkce: Marina Rieger
  • Fotografie a média: Julius Erdmann
  • Projekt podpořili: Alexander Aerial Acrobatics, Promotion for Performers
  • Poděkování: Jatka78, AFUK - Akademiet for Utæmmet Kreativitet 
Amerikánka Batacchio Beznot opět bez bot Black Black Woods Bratří speciál Bromance Cabaret Bears Costume Don't Quijote Družina Funus Hard sell Honey Isole Knot Křest stejnojmenného CD La Putyka Memories of Fools Mikulášská jatka O humoru + Absolutely Prasečí cirkus Proton !!! Putinovi agenti Semaphore Slapstick Sonata STRAPMANIA Up End Down Symphony Vánoce pana Sovy Vánoční příběh Vyšla hvězda nad Betlémem White Rabbit Red Rabbit #10 White Rabbit Red Rabbit #9 Zimní pohádka